برنج انتقال Drew Peterson میدارد Gophers تکمیل ریچارد Pitino کلاس

بازار نقل و انتقالات همچنان به استخدام زمین برای ریچارد Pitino. Gophers تیم بسکتبال فرود آمد یکی از متنوع ترین بازیکنان موجود در برنج دوم گارد Drew Peterson که متعهد دوشنبه شب به Pitino.

پترسون که گفت او مینه سوتا بیش از کریقتن و واندربیلت دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده اما او امیدوار است که قادر به بازی بلافاصله در فصل آینده.

“مینه سوتا نوع گیر کردن به من از ابتدا” پترسون گفت: استار تریبیون در روز دوشنبه. “این یک بزرگ علمی مدرسه و مدرسه کسب و کار نیز هست. اما من واقعا دوست game, این فهرست برای سال آینده. آنها به ارمغان آورد در نقل و انتقالات چند در حال حاضر. بنابراین من فکر می کنم ما واقعا موقعیت خوبی برای ایجاد برخی از سر و صدا.”

Gophers عمل به سرعت به پر کردن آنها گذشته بورس پس از هاپکینز چهار ستاره گارد Kerwin والتون اعلام کرد در اوایل روز شنبه او چیدن کارولینای شمالی. پترسون می پیوندد همکار نقل و انتقالات لیام رابینز (دریک) و Brandon Johnson (Western Michigan) برای ارتکاب به Gophers در اواخر امضای دوره است.

Pitino زمین را به پترسون بود که او می تواند پر کردن یک نقش مشابه به سابق Gophers ستاره امیر Coffey که تا به حال یک ده بزرگ نجومی در سال 2019. پترسون شبیه Coffey همه در اطراف بازی و اندازه به عنوان یک گارد با قابلیت شلیک از عمق تسهیل و حمله در انتخاب و رول.

“من تا به حال یک تور مجازی با آنها” پترسون گفت. “آنها واقعا با تاکید بر گرفتن یک پسر است که همه کاره می تواند کمک به تسهیل می شود و انجام آن همه مرد. من فکر می کنم من می توانید پر کنید که نقش با تیم خود است.”

6-پا-8 بومی لیبرتیویل بیمار., به طور متوسط 11.1 امتیاز 6.5 ریباند و 3.5 کمک در 2019-20. پترسون به حال 112 کمک بازی موقعیت های متعدد در backcourt.

Gophers از دست دادن سه استارت از فصل گذشته تا Pitino ایده آل می خواهد برای پر کردن این شکافها با نقل و انتقالات. جانسون یک 6-8 شیکاگو, مادری, را, اسلاید در, در قدرت به جلو به عنوان یک گرادیان انتقال.

رابینز 7-فوت دانشجوی سال دوم و پترسون را مجبور به نشستن در فصل آینده با زمان انتقال قوانین. Gophers در حال تشکیل پرونده چشم پوشی برای رابینز به بازی حق دور. NCAA است همچنین انتظار می رود به دیدار ممکن است برای تعیین اینکه آیا اجازه می دهد تا یک وقت فوری واجد شرایط بودن برای تمام نقل و انتقالات.

“مربی Pitino تاکید کرد او می خواهد به من می آیند و بازی حق دور” پترسون گفت. “من قصد دارم به انجام هر چیزی در قدرت من, اما من امیدوارم که [NCAA] جلسه می رود و ممکن است 20. مربی Pitino می خواهد من آماده برای رفتن و من امیدوارم که ما می تواند به من بازی اول سال است.”

Gophers تا به حال یک بورس باز زمانی که کاربر گارد Payton ویلیس منتقل شده به کالج چارلستون در اوایل این ماه. پترسون می تواند رقابت به جای ویلیس در کنار بازگشت استارت مارکوس کار و گیب Kalscheur.

زمان پخش و متناسب با عوامل مؤثر در تصمیم گیری خود را. اما پترسون همچنین رشد در شمال حومه شیکاگو حدود 40 دقیقه از این شهر است. او همیشه تماشای بزرگ ده hoops.

“من تا به حال مصرف شده است که تمام دوران کودکی” او گفت:. “گرفتن به شرکت در آن است رفتن به بسیار تجربه برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im