رود آیلند پلیس به شکار کردن نیویورکی به دنبال پناه

رود آیلند پلیس شروع به متوقف کردن خودرو با نیویورک صفحات جمعه. در شنبه گارد ملی کمک خواهد کرد که آنها را انجام خانه به خانه جستجوها برای پیدا کردن افرادی که از سفر نیویورک و تقاضا 14 روز خود شده است.

“در حال حاضر ما یک اگـر خطر” فرماندار Gina Raimondo گفت. “این خطر است که به نام شهر نیویورک است.”

نیویورک است که کانون شیوع کروناویروس در آمریکا روز جمعه گزارش در مجموع 44,000 موارد است.

رود آیلند است فقط بیش از 200 و آن را آغاز کرده تهاجمی کمپین برای نگه داشتن ویروس و نیویورک موجود بیش از اعتراض از طرفداران آزادی های مدنی.

Raimondo یک دموکرات گفت که او تا به حال مشورت وکلا و گفت: در حالی که او نمی تواند نزدیک مرز او احساس اعتماد به نفس او می تواند اجرای یک قرنطینه.

عقب نشینی ساحلی

بسیاری از نیویورکی باید تابستانی خانه ها در رود آیلند, به خصوص در, تونی نیوپورت و فرماندار گفت: مقامات چک خواهد بود وجود دارد.

“دیروز اعلام کردم و امروز من و تصریح کرد: هر کسی که به رود آیلند در هر راه از نیویورک باید قرنطینه” فرماندار گفت. “توسط سفارش. به اجرا گذاشته خواهد شد. اجرا توسط قانون است.”

Raimondo یک فرمان اجرایی را امضا شنبه اعمال می شود که به هر کسی که شده است در نیویورک در طول دو هفته گذشته و از طریق حداقل مارس 25. آن اعمال نمی کند به بهداشت عمومی و ایمنی و یا بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران است.

اعضای گارد ملی خواهد بود مستقر در فرودگاه T. F. Green Amtrak ایستگاه های قطار و اتوبوس متوقف می شود. شهروند-سربازان خواهد بود پس با مردم در محلی خوابگاه. حداکثر مجازات برای تبعیت نمی کنند: جریمه 500 دلار و 90 روز در زندان است.

محلی فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا لعنتی قوانین جدید اعتراض به مجموعه ای از رانندگان’ اطلاعات تماس در خاص است.

“در حالی که فرماندار ممکن است قدرت را به حالت تعلیق برخی از قوانین و مقررات به آدرس, این, اورژانس های پزشکی, او نمی تواند تعلیق قانون اساسی” رود آیلند ACLU مدیر اجرایی استیون براون در بیانیه ای گفت. “تحت متمم چهارم قانون اساسی داشتن یک ایالت نیویورک پلاک به سادگی نمی کند و نمی تواند را تشکیل می دهند ‘علت احتمالی’ اجازه می دهد تا پلیس برای توقف خودرو و بازجویی از راننده مهم نیست چقدر قابل ستایش هدف از این توقف ممکن است.”

پلیس متوقف می شود

فقط قبل از 1 p. m. روز شنبه, دولت, پلیس شد تا در بین 95 عازم شمال در استراحت توقف نزدیک به کانکتیکات مرز. یک مایل یا دو قبل از آن رانندگان می تواند نشانه سفارش تمام نیویورک وسایل نقلیه مسافری به جلو و بیش در بقیه متوقف شود.

یک سپاهی می تواند دیده می شود وجود دارد, چک کردن پلاک به عنوان اتومبیل رفت. در توقف خود تعدادی از افسران مونتاژ در اطراف چادر آماده به سوال سرنشینان خودرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر