رود آیلند دیگر توقف نیویورک اتومبیل

رود آیلند فرماندار Gina Raimondo لغو او منظور است که نیویورکی آینده به دولت بود به طور خاص برای Covid-19 قرنطینه و به جای آن با یک نیاز است که همه در خارج از کشور مسافران جدا برای 14 روز.

فرماندار نیویورک اندرو کومو بودند تهدید به شکایت رود آیلند پس از سربازان دولت شروع به متوقف کردن خودرو با نیویورک صفحات و پلیس و گارد ملی رفت و به خانه های تابستان تصور می شود متعلق به نیروهای جدید است.

سفارش جدید اساسا به پایان می رسد نیویورک به عنوان یک هدف خاص. آن را بار خوانده شده در قسمت: “هر فرد از آمدن به رود آیلند از یک کشور دیگر برای یک غیر مرتبط با کار هدف باید بلافاصله خود قرنطینه برای 14 روز.”

کومو گفت: او با Raimondo و خوشحال بود او تصمیم به لغو سفارش.

“من فکر نمی کنم منظور نامیده می شد برای” او به خبرنگاران گفت: در آلبانی در روز یکشنبه. “من باور نمی کنم آن قانونی بود. من باور نمی کنم آن همسایگی. “

“من از او بسیار سپاسگزارم برای دوباره,” او گفت:.روز جمعه Raimondo تاسیس بزرگراه پست های بازرسی که در آن دولت با پلیس کشیده بیش از خودروهای سواری با نیویورک صفحات. در یک ایمیل یکشنبه او سخنگوی جاش بلوک گفت: “اطلاعاتی ایستگاه در امتداد مرز هنوز هم در جای خود. فرماندار آدرس جدید ارشاد برای این ایستگاه در جلسه امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>