انقلابی حالت جامد باتری ایجاد خواهد شد 6 میلیارد دلار در بازار در سال 2030

با پتانسیل عالی ایمنی ساده باتری طراحی و بالاتر تراکم انرژی solid-state باتری بسیار محبوب شد در اطراف 2015. در سال 2015 فولکس واگن 5 درصد از سهام خود در QuantumScape, Dyson به دست آورد Sakti3 بوش به دست آورد SEEO و جانسون فن آوری های باتری خود را فروخته حالت جامد باتری BP. بیشتر خودرو الکتریکی شرکت های پیوست این بازی مانند BMW با همکاری جامد قدرت یونی مواد کار کرده با هیوندای اگر چه در سال 2017, هر دو بوش و Dyson رها شده این دو شرکت از آنها به دست آورد و در سال 2015. در حال حاضر در سال 2020 ما می توانید بسیاری از بیشتر منافع در حالت جامد باتری مانند به تازگی توسعه یافته solid-state باتری بر اساس argyrodite الکترولیت توسط سامسونگ و بیشتر از 200 میلیون دلار سرمایه گذاری فولکس واگن در QuantumScape. علاوه بر شرکت های ما فقط ذکر, تویوتا, هوندا, نیسان, Fisker, پاناسونیک, سامسونگ, CATL همچنین درگیر شدن در این بازی.

بازار تقاضا برای حالت جامد باتری به طور عمده ناشی از وسایل نقلیه الکتریکی. سیستم ذخیره سازی انرژی لوازم الکترونیکی مصرفی مانند تلفن های هوشمند, قرص, لپ تاپ نیز از آن هدف قرار دادن بازار و بعد از آن ممکن است درست قبل از آن.

با بسیاری از شرکت های تولید انبوه برنامه های مانند ژاپن ~2025-2030, اروپا ~2025-2026 سرزمین اصلی چین & تایوان ~2022-2023 این احتمال وجود دارد که حالت جامد باتری را در اطراف 2025 اگر چه در مقیاس کوچک تولید اتفاق ممکن است حتی زودتر. ماشین موجود در بازار را بیشتر به اشتراک گذاری (65%) در سال 2030 به دنبال گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی.

با یک باتری بازار در حال حاضر تحت سلطه شرق آسیا, شرکت های اروپایی و شرکت های ایالات متحده در حال تلاش برای برنده شدن در این مسابقه است که ممکن است در ديدگاه تغییر ارزش افزوده به دور از , ژاپن, چینو کره جنوبی. جدید انتخاب مواد و تغییر روش تولید نشان می دهد نشانه ای از تجدید سازمان باتری زنجیره تامین است. از هر دو فن آوری و کسب و کار از نقطه نظر توسعه solid-state باتری تبدیل شده است بخشی از نسل بعدی باتری استراتژی است. آن را تبدیل به یک بازی جهانی با منافع منطقه ای و دولتی پشتیبانی می کند.

در حالت جامد باتری هر دو الکترود و الکترولیت جامد هستند-دولت است. حالت جامد الکترولیت به طور معمول رفتار به عنوان جدا کننده و همچنین اجازه می دهد downscaling با توجه به حذف برخی از قطعات (به عنوان مثال جداکننده و پوشش). آنها به طور بالقوه می تواند نازک تر و حاوی انرژی بیشتری در هر واحد وزن/حجم از متعارف Li-ion. علاوه بر این حذف از مایع الکترولیت ها می تواند راهی برای امن تر و طولانی مدت باتری به عنوان آنها بیشتر مقاوم در برابر تغییرات دما و فیزیکی خسارت رخ داده است که در طول استفاده از. حالت جامد باتری می تواند رسیدگی بیشتر چرخه شارژ و دشارژ قبل از تخریب امیدوار کننده طول عمر طولانی.

IDTechEx شناسایی کرده solid-state فن آوری های باتری از جمله جامد و الکترولیت پلیمری و همچنین به عنوان یکی دیگر از 8 معدنی الکترولیت انواع مانند LISICON مانند argyrodites گارنت NASICON مانند پروسکایت, LiPON Li-Hydride و Li-هالید. در میان آنها مواد سیستم های مبتنی بر اکسید و سولفید سیستم ایستادگی همراه با پلیمر سیستم های تبدیل شدن به گزینه های محبوب در نسل بعدی توسعه است. بسیاری از جامد پلیمر الکترولیت در یک تعریف دقیق نباید متعلق به solid-state باتری. با توجه به محبوبیت خود در بازار و پذیرش IDTechEx نیز شامل آنها برای تعیین معیار. سولفید الکترولیت ها باید مزایای استفاده از بالا و رسانایی یونی حتی بهتر از مایع الکترولیت پایین پردازش متوسط گسترده الکتروشیمیایی ثبات پنجره و غیره. بسیاری از ویژگی های آنها را جذاب در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان گزینه نهایی. اما مشکل از ساخت و سمی محصول است که می تواند تولید شده در این روند تجاریسازی نسبتا آهسته است. IDTechEx حاکی است که بیشتر شرکت ها تمایل به تمرکز بیشتر بر روی اکسید سیستم برای رسیدن به یک زمان کوتاه بازگشت. این نیز منعکس شده در بازار پیش بینی.

این IDTechEx گزارش “حالت جامد و پلیمری باتری 2020-2030: تکنولوژی, اختراعات, پیش بینی, بازیکنان” را پوشش می دهد و حالت جامد الکترولیت صنعت با دادن 10-پیش بینی سال تا سال 2030 در نظر ظرفیت تولید و اندازه بازار پیش بینی برای رسیدن به بیش از $6B. تمرکز ویژه ساخته شده است در برنده شوند با یک تجزیه و تحلیل کامل از 8 معدنی جامد و الکترولیت ها و مواد آلی پلیمر الکترولیت. این است که با تکمیل یک IP منحصر به فرد چشم انداز تجزیه و تحلیل است که مشخص کند چه شیمی اصلی شرکت در حال کار بر روی و چگونه R&D در آن فضا تکامل یافته در طول 5 سال گذشته.

علاوه بر این, این گزارش را پوشش می دهد و تولید چالش های مرتبط با الکترولیت جامد و چگونه شرکت های بزرگ (تویوتا توشیبا و غیره.) سعی کنید به آدرس کسانی که محدودیت ها و همچنین تحقیقات پیشرفت و فعالیت های مهم بازیکنان. یک مطالعه لیتیوم فلز به عنوان یک منبع استراتژیک نیز ارائه برجسته استراتژیک توزیع این مواد در سراسر جهان و نقش آن را بازی در حالت جامد باتری. برخی از شیمی خواهد بود کاملا لیتیوم-گرسنه قرار داده و فشار بر شرکت های استخراج معدن در سراسر جهان است.

برای درک بهتر این حالت جامد صنعت باتری سازی برای یک تجزیه و تحلیل کامل لطفا به IDTechEx گزارش “حالت جامد و پلیمری باتری 2020-2030: تکنولوژی, اختراعات, پیش بینی, بازیکنان” www.IDTechEx.com/SolidState و یا برای نمونه کارها کامل از ذخیره سازی انرژی تحقیقات موجود از IDTechEx لطفا www.IDTechEx.com/research/ES.

IDTechEx راهنماهای استراتژیک کسب و کار تصمیم گیری از طریق آن تحقیق مشاوره و رویداد, محصولات, کمک به شما سود از فن آوری های نوظهور. برای کسب اطلاعات بیشتر در IDTechEx پژوهش و مشاوره تماس بگیرید [email protected] و یا بازدید www.IDTechEx.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1219970/IDTechEx_Solid_State_Battery_Market_Infographic.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/478371/IDTechEx_Logo.jpg

رسانه های تماس:
ناتالی مرتن
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+44 (0)1223 812300

منبع IDTechEx

لینک های مرتبط

https://www.idtechex.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de