HINCKLEY, Minn. — “نام شما چیست؟” تانیا تاکر خواسته یک فن که با نزدیک شدن برای تولدش بین آهنگ ها شنبه شب در Grand Casino Hinckley. “تینا.” تاکر و سپس پشت سر هم به یک تصور از تینا ترنر, رقص بود که به همان اندازه برای خود تفریحی برای sellout جمعیت است.

ترین میراث موسیقی عمل می کند, به خصوص کسانی که در کشور تمایل دارند بر روی خلبان اتوماتیک در کنسرت, انجام همان, نشان می دهد, گفت: همان چیزهایی که در شب پس از شب.

نه این کشور بی باک. او در حال حاضر شنبه بسیار در این لحظه بسیار خود به خودی. کاملا تانیا.

او chided دخترش پریسلی یکی از پشتیبان گیری, خوانندگان به دنبال در تلفن همراه خود را در نشان می دهد. او یک اعلان برای بررسی اندازه در پلنگ-نسخه قابل چاپ غربی پیراهن با انواع بدلیجات (متوسط او گزارش) به دلیل نبود احساس حق است.

او گذشت بی شماری عکس های خود را با نام تجاری تکیلا (در دسترس نیست در مینه سوتا) به طرفداران و البته رفت و کف کردن.

او حتی متوقف نشان می دهد برای چند دقیقه زمانی که یکی از طرفداران برگزار شد قابل توجه سفارشی صورتی ژاکت با صنایع تصویر از تانیا. خواننده امضا کت آن را قرار داده و برای عکس های مطرح برای فن. آن را سخت به بگویید که بیشتر تحت تاثیر قرار — تحسین و یا ستاره.

برای مطمئن شود, تاکر تحویل پت خطوط مورد آهنگ ها و ساخته شده تا حقایق مانند این که چگونه به عنوان یک نوجوان او انجام شده در یخ بازی هاکی در Hinckley. اما آن را همه به نام سرگرمی. و تاکر ممکن است انجام دهید این است که بهتر از هر زن دیگر ستاره کشور بود که در دهه 1970. پس از همه, Loretta Lynn نمی کند, تور, دالی پارتن لب همگام سازی و Emmylou Harris نیست واقعا چقدر به کشور دیگر.

چه تاکر به ارمغان می آورد این است که شخصیت و نگرش و غیر قابل پیش بینی. او campy حرکت قرض گرفته شده از الویس و Ann-Margret. او می داند چگونه به بازی بازی های پیری sexpot حق شناس careerist و باز گشت کهنه که فقط برداشت او اولین جایزه گرمی نزدیک به 50 سال پس از او ساخته شده او اولین ضبط.

در 1¾ ساعت تاکر تحویل 25 آهنگ دست زدن و حال کردن در ادوار مختلف از مطرح نوجوانان به سنگ سرد کشور خواننده به چرم و چوب زیر گهواره.

حمایت شش نوازندگان و دو خواننده تاکر آمد rockin’ در سال 1991 را “نوعی از مشکل.” غالبا هر چند او این نوع از کشور که شما نمی شنیدن در رادیو دیگر, کلاسیک صدایی آهنگ اغلب در مورد مشکلات در زندگی است. وجود دارد کمی غربی نوسان لحن در مورد تمایل به رفتن به تگزاس پس از او می میرد و ادای احترام به قهرمانان پیر کمال مرل نحیف (“کشاورز دختر”) و جانی کش (“حلقه آتش” له کردن با Bruce Springsteen است “من در آتش”).

سنجش این جمعیت بیشتر بود به کلاسیک, تانیا او را نجات داد انتخاب از 2019 را فوق العاده آلبوم “در حالی که من Livin,'” او را برای اولین بار و با مواد اصلی در 17 سال اواخر در مجموعه. شش شماره جدید نوشته شده برای او توسط Brandi Carlile و دیگران مانند صدا, قدیمی, تانیا تاکر آهنگ نمی خواهم هر چیزی شما می شنوید معاصر رادیویی کشور.

هیچ چیز متصل به طور موثر تر از “آوردن گل من در حال حاضر” که برنده جایزه گرمی برای بهترین آهنگ کشور. در حالی که تاکر صدای رشد کرده raspier در طول سال آن را در حال حاضر برای تلفن های موبایل مانند یک آرامش ترکیبی از عقل و خستگی. با صدای که پیدا کردن دیرینه محکومیت برای اولین بار تمام شب او در زمان انبار به خوبی زندگی می کردند اما ناقص زندگی است.

“آوردن گل من در حال حاضر در حالی که من livin,'” او crooned. “من نمی خواهد نیاز خود را دوست دارم وقتی که من رفته/آیا زمان صرف اشک و یا پول من نفس بدن/اگر قلب خود را که در آنها گل را ’em است.”

دسته گل وارد هر دو در شکل و گل های فوق العاده ای تشویق می کردند.

سپس تاکر راه اندازی به “گریس شگفت انگیز,” توقف و نورد چشمان او پس از خط “که ذخیره یک بدبخت مثل من.” کاملا تانیا لحظه. او به زودی segued به “دلتا سحر” در سال 1973 سر و صدا در مورد پژمرده گل که معرفی او به جهان در سن 13 سالگی. واضح بود شنبه که در 61, تانیا تاکر است که هنوز شکوفا.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de