رویترز برنده جایزه پولیتزر برای شکستن اخبار عکاسی; به نام فینالیست به صورت بین المللی گزارش

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — عصر ایران, بزرگترین در جهان, اخبار چند رسانه ای ارائه شد و امروز اعطا 2020 جایزه پولیتزر از دانشگاه کلمبیاو همچنین به عنوان نام یک فینالیست دوم جایزه. این چهارمین سال متوالی انتخاب شده بیش از یک شناخت در جایزه پولیتزر مسابقه.

ایسنا عکاسان تایرون سیو, muralidharan, Ammar Yasser, Anushree Fadnavis, Willy Kurniawan, Leah میلیس, Athit Perawongmetha, توماس پیتر, Kai Pfaffenbach, Jorge سیلوا و سوزانا ورا به رسمیت شناخته شد در اخبار عکاسی دسته برای گرفتن این قدر طرفدار دموکراسی تظاهرات ضد دولتی است که باز شدن بیش از بسیاری از سال در هنگ کنگ در سال گذشته است.

پولیتزر کمیته به رسمیت شناخته شده انتخاب پوشش “به صورت گسترده و روشنایی عکس از هنگ کنگ به عنوان شهروندان اعتراض به نقض آزادی های مدنی خود را و دفاع از این منطقه استقلال توسط دولت چین.’

رویترز تیم از جمله جیمز Pomfret, گرگ Torode, David Lague, تام Lasseter, Anne Marie Roantree, Keith Zhai, David Kirton, فرح کارشناسی ارشد, جیم کلر و استیو Stecklowشد نام یک فینالیست در گزارش بین المللی رده خود را در سری تحقیقات در شورش هنگ کنگکه مطرح شده به عنوان بزرگترین محبوب چالش به حزب کمونیست چین رهبری از سال 1989 تیان آن من شدند. رویترز تیم تحت پوشش حوادث افشای در حرکت شبیه چمچه زنی پس از حرکت شبیه چمچه زنی پکن مداخله تهاجمی و خطر ناک برداشتی غلط از خلق و خوی در آزاد wheeling, مرکز مالی هنگ کنگ.

“ما عکاسان درخشان اسیر قدر از اعتراضات در هنگ کنگگفت:” انتخاب سردبیر Stephen J. آدلر. “این تیم در خط مقدم از این به یاد ماندنی مجموعه ای از رویدادها نشان دادن داستان از صدها هزار نفر از دلار هنگ Kongers از چه آغاز شده به عنوان مسالمت آمیز راهپیمایی و تکامل یافته به این شهرستان را بزرگترین بحران سیاسی است. تصاویر خود را زیبا بودند فراموش نشدنی روشن و عمیقا به یاد ماندنی است. من بسیار افتخار از تیم, همراه با ما دیدنی فینالیست, و با تشکر از هر یک از آنها برای خود شجاعت و پشتکار و ابتکار و خلاقیت و مهارت است.”

“من نمی تواند افتخار بیشتر از این بی باک روزنامه نگاران. اعتراضات در هنگ کنگ به عنوان یک تعریف لحظه 2019 و در سراسر این دو نامزد تحت پوشش داستان از همه زاویه و تحویل داده های قابل اعتماد و قابل اعتماد روزنامه نگاری به اطلاع مشتریان و خوانندگان” رویترز گفت: رئیس جمهور مایکل Friedenberg.

ایسنا
عصر ایران, اخبار و رسانه, بخش از تامسون رویترز است که بزرگترین در جهان چند رسانه ای, اخبار, ارائه دهنده. تاسیس در سال 1851 رویترز متعهد به اصول اعتماد و استقلال و تمامیت ارضی و آزادی از تعصب. با بی بدیل پوشش در بیش از 16 زبان ها و رسیدن به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان هر روز آن را فراهم می کند قابل اعتماد هوش است که قدرت انسان و ماشین به تصمیم گیری هوشمند. ایسنا لوازم کسب و کار, مالی, اخبار ملی و بین المللی به حرفه ای از طریق دسکتاپ و ترمینال رسانه های دنیا, سازمان, صنعت, حوادث و به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. ایسنا: دنیای واقعی در زمان واقعی است.

به دنبال اخبار در مورد رویترز در reuters.com/rpb و @ReutersPR.

تماس با ما

هدر نجار
مدیر ارشد ارتباطات
ایسنا
[email protected]
917-592-9367

منبع ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de