بازار سهام ضرر و زیان در اوایل دوران بازنشستگی می تواند به طور قابل توجهی افزایش می دهد شانس خود را از در حال اجرا کوتاه از پول است. برنامه ریزان مالی می گویند اقدامات زیر می تواند کمک کند پول خود را آخرین.

مطمئن شوید که شما به درستی متنوع. زمانی که بازار سهام پررونق است و سرمایه گذاران می شود وسوسه به “اجازه دهید این سوار” به جای به طور منظم ایجاد توازن به یک هدف ترکیبی از سهام و اوراق قرضه و پول نقد. نه ایجاد توازن به معنی آن دسته از سرمایه گذاران احتمالا راه بیش از حد از پرتفوی خود را در سهام هنگامی که یک بازدید رکود.

بسیاری از برنامه ریزان مالی توصیه بازنشستگان نگه داشتن چند سال ارزش از برداشت در امن سرمایه گذاری برای کاهش میل به فروش سهام می گیرند.

گواهی برنامه ریز مالی لارنس هلر با استفاده از “سطل” استراتژی برای جلوگیری از فروش در بازار. هلر به طور معمول مشتریان حفظ یک تا سه سال به ارزش هزینه های نقدی به علاوه هفت تا نه سال به ارزش اوراق قرضه را 10 سال قبل از اینکه آنها را مجبور به فروش سهام است.

“است که باید زمان کافی برای سوار کردن یک اصلاح” هلر می گوید.

نزدیک به بازنشستگان که با استفاده از هدف-تاریخ بودجه یا robo-مشاوران سرمایه گذاری برای بازنشستگی لازم نیست که به نگرانی در مورد به طور منظم ایجاد توازن — که به طور خودکار انجام می شود. اما آنها ممکن است بخواهید به در نظر تعویض به یک محافظه کارانه تر مخلوط اگر سهام را تشکیل می دهند بیش از نیمی از پرتفوی خود را.

شروع کوچکتر و یا مایل به قطع. از لحاظ تاریخی بازنشستگان می تواند به حداقل رساندن خطر در حال اجرا از پول برداشت 4 درصد از پرتفوی خود را در اولین سال بازنشستگی و افزایش میزان برداشت با نرخ تورم هر سال پس از آن. این روش شناخته شده به عنوان “4% قاعده” کار ممکن است در مدت طولانی پایین می گرداند. یک جایگزین است که با شروع برداشت در حدود 3 درصد است.

روش دیگر این است که چشم پوشیدن تورم تنظیمات در سال بد. درک تارپ یک محقق با برنامه ریزی مالی سایت Kitces.com نشان داد که بازنشستگان می تواند در شروع اولیه 4.5% خروج رای دادن در صورتی که مایل به اصلاح هزینه های خود را با 3 درصد است.

پرداخت بدهی حداکثر رساندن امنیت اجتماعی است. ملیسا ستوده یک برنامه ریز مالی خبره در Rockville, Md., توصیه به پرداخت بدهی قبل از بازنشستگی و به حداکثر رساندن چک امنیت اجتماعی با به تأخیر انداختن مزایای که می تواند به افزایش حدود 5 تا 8 درصد برای هر سال مردم شروع امنیت اجتماعی پس از سن 62.

در صورت نیاز ترتیب بیشتر درآمد تضمین شده است. در حالت ایده آل بازنشستگان خواهد به اندازه کافی درآمد تضمین شده از امنیت اجتماعی و حقوق بازنشستگی برای پوشش تمامی هزینه های اولیه مانند مسکن و غذا و آب و برق و حمل و نقل و مالیات و بیمه گفت: وید Pfau از کالج آمریکایی خدمات مالی. اگر آنها نمی, آنها ممکن است قادر به ایجاد درآمد تضمین شده با استفاده از مقرری ثابت و یا وام مسکن معکوس می گوید Pfau.

پوشش هزینه با درآمد تضمین شده در واقع می توانید بازنشستگان را بیشتر در معرض خطر خود را با سرمایه گذاری در اوراق بهادار است که در طول زمان می تواند آنها را بهتر گرداند و پول بیشتری برای خرج کردن و یا ترک به کودکان خود Pfau گفت.

“آنها قادر خواهید بود به سرمایه گذاری بیشتر پرخاشگرانه و هنوز هم در شب خواب چرا که آنها لازم نیست که پول به صندوق خود را روز به روز هزینه های بازنشستگی,” او گفت:.

یک متخصص مشورت کنید. اکثر مردم نمی مشورت برنامه ریزان مالی برای اطمینان از سرمایه گذاری خود را برداشت و تامین اجتماعی ادعا استراتژی را حس. گرفتن نظر دوم ترجیحا از یک امانتی مشاور متعهد به منافع خود را بسیار مهم است.

E-mail: lweston@nerdwallet.com. توییتر: @lizweston.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im