عمده ایالات متحده خرده فروشی و رستوران های زنجیره ای از جمله تشک و شرکت مترو در حال گفتن صاحبخانه آنها خودداری و یا بریده بریده اجاره بها در ماه های آینده پس از بسته شدن فروشگاه به سرعت coronavirus به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

در یک دم از مبارزه با زنجیر تماس برای اجاره کاهش از طریق اجاره اصلاحات و اقدامات دیگر با شروع در ماه آوریل گفت: افرادی که خواسته نمی شود به دلیل بحث خصوصی هستند.

این حرکت را علامت مرحله بعدی در ویروس fallout: چه اتفاقی می افتد به میلیاردها اجاره بدهکار برای کسب و کار شده اند که بسته است ؟ مخاطرات بالا هستند. خرده فروشی به کشت و بزرگ زنجیره ای در چرخش حالت. و اگر آنها را به خودداری از پرداخت وجود دارد خواهد بود یک اثر موج دار شدن. صاحبخانه نمی تواند به توقف جمع آوری اجاره برای مدت طولانی با بسیاری از صاحبان اموال نشسته در بارهای از بدهی.

این وضعیت به احتمال زیاد به دریافت مسیه. ایالات متحده امداد بسته های در نظر گرفته نمی به طور مستقیم آدرس اجاره. اما فدرال رزرو اقدامات ممکن است به بانک ها راه گریز برای تاخیر در پرداخت وام مسکن اجازه می دهد صاحبان اموال به تاخیر اجاره. آن را نیز معلوم نیست اگر خرده فروشان می تواند با اعلام به اصطلاح “نیروی majeure” یک بند قرارداد را پوشش می دهد که بسیار غیر معمول حوادث و اگر صاحبخانه پس از آن می تواند همان پرونده به بیمه.

“سیستم دادگاه فقط رفتن به آب گرفتگی با یک میلیون نفر از این اختلافات بین مستاجر و صاحبخانه گفت:” وینس Tibone یک تحلیلگر سبز در خیابان مشاوران. “اگر دولت نمی گام در هر فرم یا مد آن می تواند زشت است. آنها نیاز به پاسخ به سرعت.”

‘شدید’

تشک شرکت با حدود 2,400 فروشگاه ارسال صاحبخانه نامه ای در هفته گذشته گفت: این امر کاهش اجاره در ارز برای دیگر اجاره و ارائه دو گزینه برای انجام این کار. این هفته با ارسال فوری تر توجه داشته باشید خودمختار خود را زودتر ارائه دهد.

“کاهش درآمد و مجبور به تعطیلی فروشگاه در سراسر کشور در حال شدید تر از هوای فشرده و فوری از ما در ابتدا پیش بینی” این شرکت نوشت: در نامه ای بررسی شده توسط بلومبرگ. “نیاز ما در حال حاضر بیشتر شدید” این شرکت گفت: با استناد به این ویروس به عنوان یک نیروی majeure صورتی که “جلوگیری خواهد شد و یا منع ما” از پرداخت اجاره.

پس از تماس با بلومبرگ تشک شرکت تایید کرد که این درخواست تعلیق موقت اجاره.

“ما درک ما صاحبخانه همکاران و پاسخ تشویق شده اند تا کنون” شیدا کارلین ارشد املاک و مستغلات افسر تشک شرکت در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ تداوم کسب و کار و اطمینان از وجود مشاغل موجود برای مردم ما به بازگشت به زمانی که این بحران به پایان می رسد.”

رستوران مترو که دارای بیش از 20 ، 000 در ایالات متحده محل ارسال نامه ای به صاحبخانه هفته گذشته گفت که آن ممکن است قطع و یا به تعویق انداختن پرداخت اجاره با توجه به این ویروس به فرد با آگاهی از این وضعیت است. واقعی معامله املاک و مستغلات, تجارت, انتشار گزارش در ارتباط با آن ،

برخی از کمک

در یک بیانیه مترو گفت که به دنبال راه هایی برای کمک به فرانشیز کاهش ویروس خرید اینترنتی.

برخی از صاحبخانه ها به رسمیت شناخته اند آنها نیاز به کمک به مستاجران کوچکتر. شرکت ایروین خواص خرده فروشی مستقر در ارواین کالیفرنیا است که اجازه می دهد اجاره به تعویق افتاده برای 90 روز و سپس پرداخت با هیچ علاقه ای به بیش از یک سال و با شروع در ماه ژانویه با توجه به سند بررسی شده توسط بلومبرگ. این شرکت تایید کرد که عمل بدون نظر بیشتر.

شالوده یک Detroit توسعه دهنده گفت: آن را صرف اجاره و هزینه های دیگر برای سه ماه برای آن کوچکتر خرده فروشی و رستوران مستاجران.

خرده فروشی املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست ممکن است نیاز به ارائه راه گریز در اجاره بانک مرکزی آمریکا این هفته گفت: پس از تنزیل رتبه چند REITs. بانک می بیند فروشگاه closings ماندگار طریق ممکن است و امکان برخی از مکان های دور به عنوان شکننده تر خرده فروشان مجبور به ورشکستگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im