بانکداری خرده فروشی – انگلستان: Coronavirus (COVID-19) بخش تاثیر

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — بانکداری خرده فروشی – انگلستان: Coronavirus (COVID-19) بخش تاثیر

خلاصه

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05890898/?utm_source=PRN

Coronavirus (SARS-CoV-2) شیوع دوبله COVID-19 که در درجه اول یک فاجعه انسانی را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان. این مسری coronavirus که شکست در نزدیک 2019 منجر به یک اورژانس پزشکی در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام این رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر در 11 مارس سال 2020.

ترس اطراف تاثیر COVID-19 در حال حاضر به طور قابل توجهی تحت تاثیر اقتصاد جهانی با بازارهای کلیدی در سراسر جهان از دست دادن 20-50 درصد از ارزش خود را در سال به تاریخ. بسیاری از اقتصاددانان و موسسات را کاهش پیش بینی های خود را با اجماع جهانی رشد تولید ناخالص داخلی در حال حاضر در 2.6% برای سال 2020 و بسیاری از کارشناسان پیش بینی پتانسیل شروع رکود محیط.

این گزارش با تمرکز بر تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد و صنعت بانکداری خرده فروشی در انگلستان است.بر اساس اختصاصی ما مجموعه داده ضربه محکم و ناگهانی شات را فراهم می کند یک مقایسه دقیق بین قبل از COVID-19 پیش بینی و تجدید نظر در پیش بینی از کل وام مسکن, مصرف کننده وام کارت اعتباری توازن و همچنین به عنوان سپرده تعادل از نظر ارزش و نرخ رشد.

این نیز ارائه می دهد اطلاعات در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای مبارزه با کروناویروس.

دامنه
– موجی از اقدامات اجرا شده توسط دولت از جمله محرک های مالی, مراحل, نرخ, کاهش, نقدینگی اقدامات و آرامش سرمایه قوانین. بانک ها در انگلستان در حال ارائه امداد در پرداخت وام مسکن به مشتریان.
– RBS به عنوان مثال اجازه خواهد داد که باز پرداخت وام به تعویق افتاده تا سه ماه برای مشتریان تحت تاثیر COVID-19. بانک های دیگر مانند TSB و لویدز نیز اعلام کرد مشابه پشتیبانی می کند.
– به گزارش بانک مرکزی انگلستان, انگلستان, بانک ها بهتر به مقاومت در برابر headwinds از آنها قبل از بحران مالی جهانی. بانک ها خواهد شد در حال حاضر به عنوان سیستمیک تثبیت کننده به خصوص که تعداد زیادی از خانواده ها ممکن است مستعد ابتلا به اثرات coronavirus اقدامات است.

دلیل برای خرید
– تصمیم گیری های استراتژیک با استفاده از سطح بالا پیش بینی و تجدید نظر داده در انگلیسی خرده فروشی وام و سپرده میباشد.
– درک بازار کلیدی در روند چالش ها و فرصت ها در اعطای وام های خرده فروشی و سپرده میباشد.
– دریافت یک بینش جامع به مجموع وام های مصرف کننده در انگلستان از جمله وام مسکن شخصی و کارت اعتباری و وام و همچنین سپرده های خرده فروشی توازن.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05890898/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net