بازگرداندن سابق کشاورزی: ‘سیستم نیست فقط گزاف گویی’

آن است که بیش از 91 سال از آخرین محصول کشیده شد از این خاک از مزرعه درست است که پنهان دور در علوم رزرو فقط در شمال شهرهای دوقلو رها شده است به رشد ،

اما این خاک هنوز نشده بازیافت.

در حال حاضر در این زمینه در حال مطالعه توسط محققان دانشگاه مینه سوتا که در حال تلاش برای درک قابل توجه زیرزمینی, زیست شناسی است که یک بار ساخته شده در شمال امریکا مراتع یکی از غنی ترین اکوسیستم. و در این فرآیند درک آنچه که آن را برای بازیابی از دست داده است که محیط زیست.

آنچه تا کنون پیدا کرده ام این است که سابق زمین های کشاورزی است که تنها نیمی به عنوان مولد رشد بومی چمن و گلهای وحشی در نیمه فراوانی تعداد و وزن کل — به عنوان گوشه ای از اموال که هرگز کشت و زرع. بسیاری از گونه های گیاهی بومی هرگز بازگشت و به احتمال زیاد هرگز.

محققان دریافتند که حتی در حال حاضر نزدیک به یک قرن پس از به میدان رفت و آیش خاک را پیچیده وب را از میکروب ها و قارچ ها و باکتری ها و مواد مغذی و کربن است که در حال اساسی به زندگی گیاهی هنوز هم پس از تخلیه از میدان نسبتا مختصر زمان به عنوان یک مزرعه است که آن را به یکی دیگر از 700 سال به طور کامل بهبود می یابند.

“این سیستم نه تنها به گزاف گویی” گفت: جنگل Isbell این مطالعه همکاری نویسنده و دستیار استاد در ایالات متحده

مطالعه منتشر شده در شماره اخیر مجله طبیعت, محیط زیست و تحول برجسته چالش بسیار زیاد است که حفاظت از طرفداران در مینه سوتا و بسیاری از میانه به عنوان آنها سعی کنید به بازنشسته های کشاورزی و بازگرداندن چمن زار.

زمین های کشاورزی بازنشستگی برنامه ها در قلب بخش عمده ای از مینه سوتا تلاش برای جذب کربن برای مبارزه با تغییر آب و هوا و بازگرداندن زیستگاه برای جلوگیری از سقوط از زنبور عسل گرده افشان و دیگر جمعیت های حیات وحش. اما معلوم است که باروری و غنای خاک که در زمان قرن ها برای ساخت از طریق صدها گونه از گیاهان, زندگی, مرگ و تجزیه. پس از باروری رفته است وجود دارد هیچ راه سریع آن را به عقب.

اياد فقط شروع به درک اهمیت سلامت خاک و گیاه, تنوع در برنامه های بازیابی.

سال شروع و در سال 1980 فکر پشت بسیار محبوب دولت تلاش های حفاظت مانند حفاظت رزرو برنامه بود که فقط چمن در زمین — دوره گفت: گرگ Hoch, دشت حیات وحش رهبر تیم برای وزارت منابع طبیعی مینه سوتا. در عجله برای بازگرداندن مراتع آن را غیر معمول برای گیاه چمن چمن زار بود که برداشت از سایر نقاط غرب میانه.

“مردم پس از جان گذشته برای پیدا کردن چمن آنها می خواهم نگاه در هر نقطه بنابراین شما می بینید از دانه های غربی نبراسکا دریافت کاشته شده در مرکزی ایلینوی” Hoch گفت. “خوب است فقط خیلی بیشتر رطوبت در ایلینوی و چمن رفت و دیوانه است.”

برنامه های دولت آغاز شده که نیاز به مالکان به گیاه بومی علف همراه با یک یا دو نوع وحشی است.

هنوز هم بسیاری از زمینه های شکست خورده به رشد است. گیاهان بومی می میرند و یا از دست دادن در رقابت به گونه های عجیب و غریب که بهتر مناسب برای کود است که می تواند ضربه و باران را از دیگر مزارع. علف خواهد خفه کردن wildflower دانه در آورده از صدها مایل دورتر به جای رشد با آنها.

تنها در دهه گذشته را بازسازي تبدیل به چیزی است که اتفاق می افتد در زیر زمین Hoch گفت.

که تحقیقات شد به ویژه فوری گفت: به دلیل عمومی نگرانی شدید سقوط بومی زنبور عسل و گرده افشان جمعیت در چند سال گذشته است.

مینه سوتا زنبور عسل و زنبور عسل بومی جمعیت قطع شده است به کسری بیش از 20 سال گذشته در حالی که پادشاه پروانه ها کاهش یافته حداقل 70% در سراسر این قاره است.

تا هنگامی که مشترک دشت پرندگان مانند redheaded داده شده اند تقریبا محو از مینه سوتا همراه با hibernating خفاش ها و گونه های دیگر است.

مقصر اصلی بارها و بارها توسط برخی از ترکیبی از دست دادن زیستگاه و از دست دادن مواد غذایی همراه با افزایش استفاده از آفت کش و یا مقدمه ای از بیماری است.

مراتع تحت سلطه یک یا دو گونه چمن به سادگی به اندازه کافی برای حیات وحش مینه سوتا به شکوفا. گرده به تنهایی تکیه بر ده ها اگر نه صدها گونه از گلهای وحشی که شکوفه در نقاط مختلف در طول سال Hoch گفت. طول می کشد تا خاک قوی برای حمایت از این نوع از تنوع گیاهی.

آن را هنوز هم چیزی از رمز و راز دقیقا آنچه در آن طول می کشد برای بازگرداندن سلامت خاک اما مطمئن ترین راه برای موفقیت به نظر می رسد تکیه بر hyperlocal گیاهان و دانه ها که ایستاده آزمون زمان در خاص آب و هوا, او گفت:.

بازسازی مزارع که تمایل به انعطاف پذیر ترین هستند کسانی که کاشته شده با عنوان گسترده ای از انواع دانه های ممکن از نزدیکترین جیب بومی دشت و یا مراتع است.

مشکل این است که در مناطقی مانند جنوب مرکزی مینه سوتا هر جیب طبیعی مراتع به مدت طولانی پس از شخم زده شده است ، Hyperlocal دانه ها تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن.

تو این یافته ها نشان می دهد که منفعلانه در انتظار زندگی گیاهی و جانوری برای بازگشت از دست رفته فرصت Isbell گفت.

کمتر گیاه زندگی یعنی کمتر مواد مغذی هستند که اسیر و حفظ در زمین ، آن دسته از مواد مغذی به جای اجرا کردن زمین با بارش باران یا ذوب برف و منجر به آلودگی آب و هوا است.

با گونه های کمتر از مراتع را تبدیل به آسیب پذیر تر به آب و هنگامی که گونه های باقی مانده قادر به گزاف گویی از خشکسالی سیل و یا آفات است. کمبود مواد غذایی یکی بیشتر استرس بر گرده و تمام منافع آنها را به محصولات زراعی — و تنها حمایت کمتری از آنها.

“همه از بسیاری از مزایای ما از طبیعت در حال افزایش تنوع” Isbell گفت. “ما باید در این مناطق از زمین و در دولت هستند که به آرامی در دوره نقاهت بعد از کشاورزی و ما نه فقط گرفتن به عنوان بسیاری از مزایای به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>