آتلانتا, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان رستوران آماده بازگشایی در سراسر کشور اطمینان از یک محیط تمیز و امن برای مشتریان مهم تر از همیشه. مشتریان با استفاده از نمک و فلفل شیکر هم اکنون می توانید محافظت از انتقال مواد حساسیت زا و ویروس ها و باکتری های موجود در نمک و فلفل شیکر با جدید ثانی شاکر® طراحی با ساخته شده است در دسته. این دستگیره به راحتی می توانید بررسی توسط مشتریان رستوران با استفاده از عرضه دستمال مرطوب ضد باکتری.


ادامه مطلب

در ثانی شاکر® میز مجموعه شامل نمک و فلفل شیکر با ویژه طراحی دستگیره علامت و یکبار مصرف دستمال مرطوب است که می تواند توسط مشتریان استفاده می شود برای تمیز کردن شاکر دسته قبل از هر بار استفاده. دستمال مرطوب نیز می تواند پیچیده در اطراف شاکر دسته به عنوان آنها استفاده می شود و آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به تمیز کردن میز خود را.

تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه آریزونا و شبکه خبری ABC نشان می دهد که رستوران نمک و فلفل شیکر بندر بیشتر سویه های باکتری ها, قارچ ها و ویروس ها از یک صندلی توالت. ده ها هزار نفر از این موجودات را می توان در هر مجموعه ای از شیکر.

“استفاده از Sani-شاکر® نمک و فلفل شیکر و دستمال مرطوب یکبار مصرف را تا حد زیادی کاهش و یا حذف آلودگی از ویروس ها و باکتری ها و مواد حساسیت زا در نمک و فلفل شیکر ارائه امن تر و راحت تر تجربه ناهار خوری می گوید:” دکتر جیسون لییک دندانپزشک که شیوه های در آتلانتامنطقه و ثانی شاکر مخترع. “در ثانی شاکر® پروتکل اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت در حفاظت از سلامت خود و سلامت دیگران است. دانستن دست اول است که منطقه ناهار خوری است که به عنوان بهداشتی ممکن است آرامش به همه می گوید:” دکتر لی.

Sani شاکر® نمک و فلفل شیکر همچنین از ویژگی های مطرح شده به خط بریل برچسب برای بینایی.

جدید و امن تر نمک و کاغذ, شیکر, یکبار مصرف دستمال مرطوب و اطلاعاتی نشانه ها در حال حاضر در دسترس برای سفارش توسط رستوران تامین و توزیع کنندگان و صاحبان رستوران ها و هتل ها و مرتبط با کسب و کار مهمان نوازی. برای کسب اطلاعات و سفارش بازدید www.Sani-Shaker.com و یا ایمیل به: [email protected]

تصاویر مرتبط

sani-شاکر-نمک-فلفل-شیکر.png
Sani شاکر نمک و فلفل شیکر

منبع ثانی شاکر

لینک های مرتبط

http://www.Sani-Shaker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im