محققان به دنبال داوطلب برای بررسی coronavirus آنتی بادی و ایمنی

محققان به دنبال داوطلب برای شرکت در یک COVID-19 مطالعه که با هدف درک بیشتر واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس و بررسی اینکه آیا آنتی بادی ارائه هر نوع ایمنی طولانی مدت.

هنگامی که یک فرد بیمار آنتی بادی های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از ویروسی شدن قادر به آلوده کردن سلول های جدید است. برخی از این آنتی بادی می تواند باقی می ماند در بدن برای مدت زمان طولانی و برای برخی از بیماری های حضور طولانی مدت آنتی بادی ارائه می دهد حفاظت و ایمنی.

این معلوم نیست که آیا حضور طولانی مدت آنتی بادی در برابر coronavirus ارائه می دهد هر نوع مصونیت یا محافظت مردم از reinfected با توجه به ترجمه ژنومیک موسسه تحقیقات دانشمند جان Altin که منجر مطالعه است.

اما ده ها تن از آزمایشات برای تشخیص آنتی بادی در خون یک فرد را وارد بازار سراسر کشور وجود دارد و امید است که این نوع تست ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای روشن شدن مردم به بازگشت به کار و شروع به بازگشایی اقتصاد است. این آزمون دارای درجات مختلفی از دقت و نه بسیاری از بررسی شده توسط FDA.

“جدید آنتی بادی آزمایش در حال بیرون آمدن تقریبا هر روز” Altin گفت. “حتی برای آنهایی است که به خوبی انجام … این روشن نیست که داشتن یک پاسخ آنتی بادی به معنی از نظر مدت طولانی حمایت می کند.”

آنتی بادی آزمایش به طور معمول تنها آزمون برای دو نوع آنتی بادی است که واکنش نشان می دهند به سنبله سازه در خارج از ویروس. این خوشه قرار داده شده اند توسط بسیاری از محققان چون خوشه چه ویروس استفاده می کند به اتصال به و آلوده کردن سلول.

در مقابل این مطالعه توسط TGen را در نگاه های مختلف آنتی بادی است که ارتباط برقرار کردن با بسیاری از نقاط virus نه فقط خوشه. این می تواند بسیار مهم برای مفاهیم چگونه پزشکان درمان جدید کروناویروس.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای COVID-19 اما تعداد فزاینده ای از درمان های تجربی شامل مصرف پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار و تزریق آن به مردم در حال حاضر مبتلا به این بیماری است. منطق پشت این نوع درمان این است که پلاسما از بهبود بیماران حاوی آنتی بادی است که می تواند به دیگران کمک کند مبارزه با این بیماری است.

“همه آنتی بادی ها برابر خلق شده اند” Altin گفت. “آن را به خوبی شناخته شده است که آنتی بادی ها در واقع می تواند در درمان این بیماری … اما وجود دارد برخی از نشانه های که به اشتباه نوع آنتی بادی می تواند باعث تشدید این بیماری است.”

آن مشخص نشده است چگونه از یک مشکل بد آنتی بادی ها برای COVID-19 اما Altin گفت: یکی از نمونه های مضر پاسخ آنتی بادی را می توان در تب دانگ یک پشه به دنیا بیماری است که باعث می شود عضلات و مفاصل, درد, خونریزی شدید و حتی مرگ شود. برای تب دانگ تب آنتی بادی از یک فرد عفونت در واقع به کمک این ویروس دوباره آلوده کردن سلول ها در آینده می تواند دوم عفونت های شدید و تهدید کننده زندگی است.

به عنوان یک نتیجه از بد بادی “وجود دارد برخی از واکسن ها که به پایان رسید تا باعث احتمالا بیش از آسیب خوب” Altin گفت.

با انجام یک قوی تر مطالعه بادی TGen امیدوار است برای پیدا کردن حق محافظ آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نهایی درمان یا واکسن توسعه است. این تصفیه شده نیز می تواند جداسازی آنتی بادی تولید می شود به عنوان یک درمان به جای تکیه بر اهدا پلاسما.

تولید درمان نیاز به زمان بیشتری برای توسعه و تصویب قانونی با توجه به Altin در حالی که تجربی پلاسما درمان می تواند اجرا شود به طور مستقیم به بیماران سریع تر است.

چگونه مطالعه کار خواهد کرد

TGen همکاری با شهر امید, غیر انتفاعی تحقیقات بالینی مرکز در کالیفرنیا در این مطالعه است. شهر امید است در حال حاضر استخدام بهبود COVID-19 بیماران برای اهدای پلاسما به عنوان یک درمان تجربی برای موارد فعلی.

TGen را مطالعه هر نمونه اهدا برای ایجاد یک قوی پروفایل آنتی بادی در حال حاضر. سپس دو غیر انتفاعی و موسسات را تجزیه و تحلیل چگونه انواع مختلف آنتی بادی موجود در پلاسما تغییر ممکن است پيامدهای بالينی.

“ما در حال تلاش برای درک علم پشت کار بالينی” Altin گفت.

با انجام این کار محققان امیدوارند که برای تعیین آنتی بادی های مربوط به درمان خوب نتایج و کشف کردن که بهترین اهدا کنندگان پلاسما خواهد بود در آینده.

TGen نیز فعالانه داوطلبان استخدام برای بخش دیگری از این مطالعه که اندازه گیری آنتی بادی در خون یک فرد در طول زمان و ببینید که چه نوع از آنتی بادی های موجود در خون در بهبود بیماران. آنها امید به جذب حداقل چند صد شرکت کنندگان در سراسر کشور.

مطالعه از شرکت کنندگان خواسته خواهد شد که برای تکمیل کوتاه آنلاین پرسشنامه سلامت خواهد شد و سپس دریافت یک نمونه خون مجموعه کیت. شرکت کنندگان خواهد سوزن زدن به انگشتان دست خود را قرار داده و یک قطره از خون خود را در یک مجموعه کارت باید از طریق پست به TGen.

یک هفته بعد یکی از آنها خواهد بود از طریق پست یکی دیگر از نمونه خون مجموعه کیت و خواست تا این روند را تکرار کنید.

“هدف این است که…نگاه کنید چگونه آنتی بادی پاسخ به تغییرات در طول زمان” Altin گفت. “ما در ابتدا شروع ساده, بنابراین ما فقط در حال رفتن به دریافت دو نقطه یک هفته جدا از همه … ما ممکن است در نسخه های آینده از این مطالعه گسترش آن است.”

یکی از مزایای این نوع از شهروند-علم مطالعه است که در این آزمون می تواند انجام شود به طور کامل در داخل خانه های مردم را بدون قرار دادن شرکت کنندگان در خطر است. یک نقص است که شرکت کنندگان می تواند به اشتباه و یا متناقض جمع آوری نمونه خون در راه است که تحت تاثیر نتایج آزمون.

این مطالعه با بودجه دولتی توسط یک کمک مالی از کالیفرنیا موسسه پزشکی احیا کننده. استخدام کافی داوطلبان برای مطالعه می تواند چند ماه با توجه به Altin. پس از مطالعه در جریان است, او گفت: آن را یک ماه دیگر یا دو برای محققان به پایان خود را تجزیه و تحلیل داده ها از این نمونه است.

برای ثبت نام در این مطالعه شرکت کنندگان در این مطالعه باید ساکنان ایالات متحده می شود 18 ساله یا مسن تر و باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و پس از آن بهبود یافت.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im