محققان در تلاش برای از بین بردن ‘قتل هورنت’ گونه در ما

یک گونه از “قتل اورلئانز” از آسیا وارد شده در ایالات متحده و محققان به دنبال راه هایی برای از بین بردن آنها را قبل از جمعیت خود را رشد می کند نیویورک تایمز گزارش داد.

اورلئانز کشف شد نزدیک کاستر Washinton آخرین نوامبر زمانی که پرورش دهندهء زنبور عسل تد McFall یافت لاشه از زنبور عسل خود را با شماری از سران این بار گزارش شده است.

“من می توانم قرار دادن سر من در اطراف چه می تواند انجام داده اند که” McFall گفت: اخبار خروجی اضافه کردن تنها بعد از او مظنون قاتل بود چه برخی از محققان را “قتل هورنت” — یک حشره که ملکه را می توان به عنوان طولانی به عنوان 2 اینچ.

با توجه به بار اورلئانز استفاده از فک پایین که به شکل مشخصی باله های کوسه به سر زنبور کارگر پاکسازی کندو ها در عرض چند ساعت و تغذیه زنبور عسل thoraxes به فرزندان خود را.

کنراد Bérubé پرورش دهندهء زنبور عسل و حشره شناس در شهر Nanaimo در جزیره ونکوور اختصاص داده بود و برای نابودی آن وجود دارد و به جای من کمی خود را.

“این مانند در اختیار داشتن داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من,” او گفت: بار.

Jun-ichi تاکاهاشی یک محقق در کیوتو Sangyo دانشگاه در ژاپن گفت: بار این گونه به دست آورده بود “قتل هورنت” نام مستعار وجود دارد به دلیل تهاجمی آن حملات گروه می تواند در معرض قربانیان به دوز سمی زهر معادل که از یک مار سمی; یک سری از نیش می تواند کشنده باشد.

دانشمندان در حال گزارش به دنبال پیگیری این گونه های مهاجم و جلوگیری از کلنی های زنبور عسل از ریشه کن در حالی که تلاش برای کاهش قتل هورنت جمعیت تپه گزارش شده است.

کریس Looney یک حشره شناس در واشنگتن وزارت امور خارجه وزارت جهاد کشاورزی گفت: بار اورلئانز باید کنترل شده در داخل قاب زمان کوتاه.

“این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد” او گفت: بار و اضافه کرد: “اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de