محققان: در خانه ماسک های صورت نیاز به لایه های متعدد

در خانه ماسک های صورت نیاز به دو یا سه لایه از پارچه به طور موثر جلوگیری از گسترش coronavirus یک مطالعه جدید در بر داشت.

مجله پزشکی قفسه سینه ارسال شده نتایج حاصل از این مطالعه توسط دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا, CNBC گزارش شده است.

محققان به بررسی اثربخشی تک و دو لایه پارچه پوشش صورت در کاهش گسترش قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده مذاکرات سرفه یا عطسه.

سپس آنها را در مقایسه این نتایج با سه لا فولاد ماسک صورت.

سه بازی پیدا شد موثر ترین محققان در بر داشت CNBC گزارش شده است. تک لایه پوشش کاهش می یابد قطرات گسترش از زبان اما دو لایه پوشش بهتر بود در کاهش از قطرات سرفه و عطسه آنها یافت می شود.

“یک پارچه صورت پوشش با حداقل دو لایه بهتر است به یک تک لایه با یک” Prateek Bahl از دانشکده مکانیک و مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه UNSW یک نویسنده سرب از مطالعه نوشت: در یافته های CNBC گزارش شده است.

“دستورالعمل در خانه پارچه ماسک باید تصریح لایه های متعدد.”

محققان اشاره کردند اما یک لایه است بهتر از هیچ پوشش در همه. و چندین عوامل دیگر تعیین کنید که چگونه موثر پارچه ماسک ها مانند نوع مواد تعداد لایه های تنظیم لایه های مختلف و فراوانی شستشو CNBC گزارش شده است.

مطالعه می آید به عنوان برگ برنده دولت هل برای عموم به اتخاذ پوشش صورت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به معرفی ماسک صورت برای عموم مردم در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im