ALEXANDRIA, Va., مارس 13, 2020 /PRNewswire/ — تحقیق Innovations, Inc. (RII) یک تکنولوژی مبتکر با تمرکز بر روی چند دامنه C2 سیستم دادههای بزرگ و پیشرفته سایبری و مهندسی اعلام کرد که جایزه خود را از $21M نمونه قرارداد برای دیدار با ارتش نیاز برای سایبر موقعیتی درک (SU). این پروژه بیشتر گسترش RII برش لبه تکنولوژی و ایجاد شده بر آن دیرینه تخصص در فرماندهی و کنترل.

RII تاثیر خدمت به عنوان پایه و اساس توسعه چالاک نمونه اولیه برای ارتش سایبری SU نرم افزار راه حل است. تاثیر فراهم می کند سرمایه گذاری در سطح چند دامنه, هماهنگی, همکاری, های پیشرفته تجزیه و تحلیل و تجسم قابلیت استفاده از اطلاعات مشترک مدل است که به راحتی ادغام انواع مختلف منابع داده. تاثیر ساخته شده است با استفاده از RII را RapidAdapt چارچوب که در حال حاضر فراهم می کند چند دامنه C2 راه حل برای انواع نیازهای استراتژیک و تاکتیکی با هزاران نفر از کاربران در سراسر نیروی مشترک. نویل توماس, RII معاونت تاکتیکی فرماندهی و کنترل, خلاصه بازی تیم خود را تجربه گسترده گفت: “RII تیم منحصر به فرد مناسب برای کمک به ارتش متوجه آن سایبر سو دید. RII قدرتمند, نرم افزار همراه با ثابت ما DevSecOps روند جا بزرگ برای ارتش محوری به سمت agile کسب و اعدام است. این تجربه گسترده همراه با ما اینتل و سایبری تخصص ارائه خواهد شد ارتش با بسیار ماهر و با تجربه استعداد که کار شانه به شانه سربازان به منظور توسعه و ارائه قابلیت های برجسته.”

با اعمال نفوذ RII فناوری به عنوان پایه و اساس ارتش را توسعه سایبر سو نمونه راه حل قادر به فراهم آوردن موقعیتی درک درستی از فضای مجازی در سراسر طیف گسترده ای از عملیات نظامی است. فرماندهان را درک خواهد کرد – در عملیاتی شرایط – دولت و وضعیت سایبری عملیات و تاثیر آنها بر کلی ماموریت عملیات. توسعه سایبر سو نمونه راه حل ارائه خواهد شد فرمانده و سایبری الکترومغناطیسی فعالیت (CEMA) کار گروه با وسیله ای به تجسم و درک عملیات در سراسر فیزیکی و منطقی و شخصیت لایه های اینترنتی دامنه. “ما هیجان زده به operationalize قابلیت های تاکتیکی برای کاربران” گفت: غنی بریگز, RII بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری افسر. “سال گذشته ما کار کرده اند و از نزدیک با اعضای ارتش سایبری تاکتیکی جامعه در حوادث مانند ارتش سایبری مرکز تعالی سایبر تلاش برای یادگیری دست اول آنچه که آنها واقعا نیاز به تجربه چالش هایی روبرو هستند.” با توجه به چالش های جدید مبتنی بر کسب که شامل یک معامله دیگر اقتدار (OTA) رویکرد کسب و RII را چالاک رویکرد توسعه را انتخاب کنید قابلیت های جدید خواهد شد به سرعت به معرفی این زمینه است.

دیدگاه ها و نتیجه گیری های موجود در اینجا کسانی هستند که از نویسندگان و باید به عنوان لزوما نمایندگی رسمی سیاست و یا تاییدیه یا بیان یا ضمنی از دولت ایالات متحده.

با دفاتر در Alexandria, VA, San Antonio, TXو ملبورن و همچنین کارکنان تعبیه شده با مشتریان کلیدی در سطح جهان RII پشتیبانی از بحرانی دفاع از هوش سایبری و اجرای قانون مشتریان در سراسر دولت آمریکا و با انتخاب مشتریان بین المللی. RII به سرعت در حال ارائه تحول تکنولوژی به مشتریان و کاربران نهایی برای رسیدن به آن هدف اصلی از “ایجاد RIIdiculously عالی راه حل های که جهان را امن تر است.” بازدید www.researchinnovations.com برای اطلاعات بیشتر.

منبع تحقیقات Innovations, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.researchinnovations.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de