ملبورن فلوریدا., Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — پره اکلامپسی بنیاد اعلام کرد که برنامه های کاربردی در حال حاضر برای آن سال 2020 چشم انداز کمک مالی برنامه.

پره اکلامپسی بنیاد جایزه به دو پزشکی و تحقیقات بینایی کمک های مالی به مطالعه پره اکلامپسی و مرتبط با اختلالات فشارخون حاملگی تا $20 ، 000 دلار در هر. بنیاد کانادا وابسته به پره اکلامپسی بنیاد کانادا نیز جایزه تا به دو چشم انداز کمک هزینه تا $20,000 CAD هر یک به کانادا محقق.

چشم انداز کمک های مالی در نظر گرفته شده برای ارائه اولیه بودجه برای رمان پژوهش نوآورانه توسط امیدوار محققان جوان است که پیشبرد پیشرفت به سوی تشخیص, پیشگیری و یا درمان پره اکلامپسی, سندرم HELLP و دیگر اختلالات فشارخون حاملگی. پست دکترا بالینی همراهان یا اوایل مرحله محققان تنها واجد شرایط درخواست. پروژه های با پتانسیل برای تغییر مدیریت بالینی و بهبود نتایج بیمار دریافت خواهد شد اولویت اما هر خوبی در نظر گرفته شده طرح پژوهشی برای بررسی پذیرفته می شود. بین المللی برنامه های کاربردی خوش آمدید; با این حال ارسالی باید به زبان انگلیسی.

مهلت درخواست آوریل 8 سال 2020با جایزه اطلاع رسانی در اوت سال 2020. دستورالعمل ها را می توان در www.preeclampsia.org/research/research-funding (ما) و یا www.preeclampsiacanada.ca (کانادا).

از زمان آغاز آن پره اکلامپسی بنیاد چشم انداز اعطای سالانه برنامه سرمایه گذاری بیش از $550,000 در رمان پژوهش – اعم از زیست شناسی مولکولی و ایمونولوژی به بالقوه درمان با هدف حمایت از جدید به طور بالقوه پیشگامانه مفاهیم. این نتایج باید به نوبه خود تولید اضافی کمک مالی از موسسه ملی بهداشت و درمان به دست آورده های علمی و سخنرانی در کنفرانس های بزرگ و الهام بخش محققان جوان برای به چالش کشیدن پزشکی معمای که گیج جامعه پزشکی برای بیش از 2400 سال است.

“ما مشتاقانه منتظر دریافت متنوع و کیفیت برنامه های دوباره در این سال گفت:” دکتر توماس Easterlingمدیر پره اکلامپسی بنیاد هیئت مشاوران پزشکی. “شده است وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی نسبت به درک پره اکلامپسی در طول دو دهه گذشته اما خیلی بیشتر تحقیقاتی که باید انجام شود. ما خوشحال می شود قادر به سوخت و این کار را از طریق چشم انداز ما کمک های مالی برای محققان جوان.”

“این هیجان انگیز به عنوان بخشی از تحقیقات و نوآوری که منجر به بهبود مادر و سلامت نوزاد و روزی یک درمان گفت:” بنفش Mateljanرئیس جمهور از پره اکلامپسی بنیاد کانادا و هیئت مدیره. “پره اکلامپسی بنیاد کانادا بسیار افتخار قادر به پشتیبانی از یک محقق با یک چشم انداز گرانت در کانادا.”

در مورد پره اکلامپسی پایه و اساس چشم انداز اعطای جایزه برنامه: بودجه تحقیقات پزشکی مربوط به پاتوفیزیولوژی تشخیص و درمان اختلالات فشارخون حاملگی.

در مورد پره اکلامپسی بنیاد: پره اکلامپسی بنیاد است که ایالات متحده بر اساس 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده در سال 2000. آن است که اختصاص داده شده به بیمار ارائه و پشتیبانی آموزش و پرورش در بالا بردن آگاهی عمومی تسریع تحقیقات و بهبود بهداشت و درمان, شیوه های, تجسم یک جهان که در آن پره اکلامپسی و مرتبط با اختلالات فشارخون حاملگی دیگر تهدیدی برای زندگی مادران و نوزادان است. برای اطلاعات بیشتر www.preeclampsia.org.

در مورد پره اکلامپسی بنیاد کانادا: پره اکلامپسی بنیاد کانادا گنجانیده شده بود تحت کانادا نه برای سود شرکت های عمل در مارس 2015. به عنوان وابسته از ایالات متحده بر اساس پره اکلامپسی بنیاد ماموریت آن این است برای بالا بردن آگاهی و پیشرفت آموزش و پژوهش از اختلالات فشارخون حاملگی. برای اطلاعات بیشتر www.preeclampsiacanada.ca.

تماس با ما:
والری هالووی
(321) 421-6957
234909@email4pr.com

منبع پایه و پره اکلامپسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de