خواهان فشار برای Coronavirus طرح دعوی در دادگاه ایمنی برای کسب و کار

بالا جمهوریخواهان در کنگره آمریکا نمایش داده می شود یک جبهه متحد در روز جمعه در درایو خود را شامل coronavirus مربوط به مسئولیت برای حمایت از کسب و کار گفت: از جمله اقدامات بسیار مهم خواهد بود به صحبت در مورد آینده تسکین قانون.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس نمایندگان جمهوری خواه رهبر کوین مک کارتی یک بیانیه مشترک صادر دو برابر خود خواسته است که “آمریکایی ها در خط مقدم این مبارزه باید دریافت قوی حمایت از دعاوی بیهوده و بیمعنی.”

“سنا و مجلس آمریکا این حمایت خواهد بود کاملا ضروری به آینده بحث های اطراف بازیابی قانون” گفتند.

این بیانیه نشانه سخت شدن خط فاصل بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از سوال از کسب و کار و مسئولیت به عنوان دو طرف مشاجره بیش از چشم انداز جدید کروناویروس امداد بسته است. دموکرات ها در حال هل دادن برای حدود $1 تریلیون دلار در کمک های فدرال به ایالت ها و دولت های محلی.

با نیمی از ایالات آمریکا جعل جلوتر با استراتژی های خود را برای کاهش محدودیت در رستوران, خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر توقیف توسط coronavirus بحران گروه های کسب و کار تحت فشار بوده اند برای حفاظت در برابر COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی برای شرکت هایی که به دنبال سلامت و دستورالعمل های ایمنی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز فشار برای مسئولیت پادمان و همچنین به عنوان یک کاهش در کسب و کار قوانین و مقررات.

اما دموکرات ها را رد کرد جمهوریخواه تماس شامل مسئولیت حمایت در قانون گفت: این حرکت می تواند به خطر اندازد کارگران و بیماران است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در روز جمعه که مسئولیت حمایت باید شامل در قانون جدید در میان pro-رشد اقدامات از جمله حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کارگران و کسب و کار سرمایه گذاری expensing.

“ما احتمالا گرد هم می آیند در چند هفته و سر بحث. اما تاکید ما اعتقاد من در حال رفتن به در آینده رشد مشوق” Kudlow گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

مجلس نانسی پلوسی گفت: پول برای دولت های ایالتی و محلی را تشکیل هسته های بعدی بسته های قانونی است که آمریکا در حال تهیه پیش نویس. دیگر دموکراتیک اولویت شامل گسترش دسترسی پهن باند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de