با تمام توجه متمرکز شنبه در جمهوریخواه مایک گارسیا فوق العاده برنده شدن در ویژه متحده آمریکا مجلس انتخابات در کالیفرنیا 25 District (لس آنجلس) آن را تعجب آور نیست که مطبوعات ملی تقریبا نادیده گرفته بزرگ حزب جمهوری خواه برنده برای دولت سنا در ایالت طلایی, 28th District (ریورساید).

با تقریبا همه آرا شمارش محافظه کار دولت Assemblywoman ملیسا Melendez نورد تا 56 درصد از رای بیش از دموکرات و Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو الیزابت رومرو.

ویژه انتخابات نامیده می شد برای پر کردن باقی مانده از مدت جمهوریخواه دولت سناتور. جف سنگ که استعفا داد و در اوایل سال جاری برای تبدیل شدن به مدیر منطقه ای وزارت کار ایالات متحده. Melendez است درصد برنده شد و چهار درصد بالاتر از سنگ در آخرین سفر خود به پای صندوق های رای.

“Assemblywoman Melendez شد و یک سوپراستار عمومی بنده” کالیفرنیا امور خارجه ایران با رئیس جیم Brulte گفته نیوز مکس “او را در خدمت ترکیبات خود را به خوبی.”

یک نیروی دریایی ایالات متحده veteran به دست آورده که او مدرک دانشگاهی شب از Chaminade دانشگاه هونولولو Melendez پرواز در ماموریت مخفی در عراق در جریان عملیات طوفان صحرا و مسلط شد ،

پس از اقامت در جنوب کالیفرنیا و در حال اجرا کسب و کار خود را از پنج انتخاب شد به لیک ال سینور شورای شهر و در نهایت شهردار شد. قبل از انتخابات به مجلس سنا سه شنبه Melendez خدمت چهار نظر در دولت و مجلس است.

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خود به اینجا در حال حاضر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im