جمهوری خواه توری جانسون باعث می شود $1 میلیون شرط می بندم به چالش Ilhan عمر

توری جانسون تشبیه پیشنهاد خود را برای کنگره به “بالا رفتن سیاسی از کوه اورست.” این تازه وارد نسبت به سیاست های در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه در مینیاپولیس-بر اساس منطقه است که نمی توان برای ایران در دهه.

اما حتی با شانس و محدود مشخصات عمومی شمال, مینیاپولیس, تاجر است شنا کردن در کمپین پول نقد. او مطرح 1.1 میلیون دلار برای پیشنهاد خود را تا کنون از جمله بیش از $650,000 در سه ماه اول سال 2020 است.

پس چه دامن زدن به جریان پول نقد ؟ جانسون در حال اجرا است در برابر یکی از بزرگ ترین کشور قابل مشاهده و پلاریزه — اعضای کنگره: مینه سوتا در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر.

سیاسی فعالان می گویند سیل از پول نقد در صندلی امن نشان دهنده روند رو به رشد در کمپین جمع آوری کمک های مردمی: ظهور رسانه های اجتماعی و کوچک-دلار اهدا کنندگان را باز floodgates برای رقبا به خوبی شناخته شده وقت در سراسر کشور است. این حالات شده اند یک مزیت برای کادر مشاوران سیاسی و استراتژیست که سودآور هزینه های پشتیبانی شده توسط کمپین مشارکت — بدون توجه به شانس.

Omar برنده پنجمین کنگره منطقه با 78 درصد آرا در سال 2018 است. جمهوری خواهان در حال دیده می شود که با داشتن کمی شانس برنده شدن در این دولت بیشتر قاطعانه دموکراتیک منطقه است. هنوز هم این مسابقه را به خود جلب کرده علاقه شدید و جمع آوری کمک های مردمی سطوح مناسب تر از میدان نبرد نوسان صندلی. بیش از 5.6 میلیون در کمپین کمک های مالی را ریخت و به مسابقه با شش ماه تا روز انتخابات. اکثریت قریب به اتفاق در هر دو طرف می آید از اهدا کنندگان خارج از منطقه.

“یکی از اثرات افزایش قطبش کنگره است که تقریبا هر مشخصات بالا مسابقه یک مسابقه ملی” گفت: Adav Noti سابق کمیسیون انتخابات فدرال وکیل خدمت به عنوان رئیس ستاد برای مبارزه حقوقی مرکز. “پول می آید در هر دو [از طریق] پول بزرگ اهدا کنندگان و پول اهدا کنندگان از خارج از کشور و خارج از منطقه است.”

جانسون نه تنها عمر چلنجر جمع آوری مقدار زیادی از پول. عمر را به رقبا از جمله DFL نامزد Antone Melton-Meaux مطرح ترکیبی از 1 میلیون دلار در سه ماهه اول با سه گزارش شش رقم hauls. عمر یک پرکار جمع آوری کمک است 1.3 میلیون کمپین جنگ قفسه سینه.

اما جانسون یک دولت قانونی نامزد با سابقه مالیاتی مشکلات outraised هر فدرال چلنجر در دولت در سه ماهه اول از جمله آمریکا نامزد Jason Lewis. و او را به سوزاندن پول نقد در یک نرخ بالاتر از کسانی که در حال اجرا در مراتب رقابتی تر مسابقه: Johnson آخرین فدرال آشکار نشان می دهد او صرف $687,000 — بیش از او گرفت و در پایان ماه مارس فقط با $65,608 در بانک.

جانسون یکی از سه نامزد به دنبال ایران با حمایت چهار شنبه, می داند که چالش های برنده شدن در یک دموکرات دژ. او از دست داده است با هم تداخل دارند دولت خانه صندلی با 65 امتیاز در سال 2018 برنده 3,357 رای.

“همه ما می دانیم اگر شما با قرار دادن یک تحقیق را در مقابل نام کسی در این منطقه دشوار است,” او گفت:. “من می تواند در حال اجرا در برابر Popeye را و اگر Popeye را داشتند D پشت خود را به نام من در مشکل است.”

با وجود سیاسی, ریاضی, جانسون معتقد است که او می تواند به جذب رای دهندگان نوسان و دموکرات ها سرخورده با عمر.

برای انجام این کار او را محور مبارزات انتخاباتی خود در روابط منطقه و تعهدات مالی محافظه کاری و بستن شکاف دستاورد برای دانش آموزان از رنگ. به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی کارآفرین در یک نژادی متنوع منطقه او را تشویق رای دهندگان سیاه به ترک حزب دموکرات تحت پرچم “Blexit.”

مبارزات انتخاباتی خود سایت سیاهی تجربه خود را در حال اجرا یک مدرسه منشور و منجر به یک پشتیبانی فنی و آموزش کار شرکت به نام کارآفرینان جوان آمریکا است. عمومی اسناد و مدارک نشان می دهد مخلوط سابقه. جانسون حذف شد از منشور پست در سال 2007 پس از اتهامات سوء مدیریت. او نیز در مواجهه تعدادی از دولت های ایالتی و فدرال مالیات liens در 1990s. در ماه مارس او تغییر نام خود شرکت UrbanStar تبادل کسب و کار (UBX) که او به عنوان یک صندوق سرمایه گذاری و رشد به دنبال جذب شرکت های فن آوری به جنوب مینیاپولیس. یک وب سایت برای این صندوق تا به حال برای راه اندازی هر چند جانسون گفت که او امن نقل مکان تعهدات از تعدادی از راه اندازی است.

در حالی که صورت خود را به رای دهندگان بر اساس کسب و کار خود زمينه و جامعه روابط خود را موفقیت مالی — هزینه — به نظر می رسد نتیجه یک استراتژی تهاجمی قرار می دهد که عمر در مرکز زمین است. کمپین پر Facebook تغذیه با تبلیغات اصرار طرفداران بالقوه به “تراشه در $5 … به Ilhan Omar اول ترم آخرین ترم.” حروف فرستاده شده به اهدا کنندگان بالقوه در سراسر کشور با انتقاد از عمر یک پناهنده از سومالی به عنوان یک “مهاجر دریافت کرده است که خیلی از من و شما و در عین حال عمیقا ناسپاس به آن همه است.” یک ماه اوت بخش عصر روز افزایش مشخصات خود را — و کمک های مالی.

بیلی گرانت یکی از چندین مشاوران در جانسون حقوق و دستمزد گفت: این استراتژی به دنبال یک مدل اغلب توسط نامزدها در حال اجرا در برابر بالا مشخصات امتیازهای از جمله مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

پول نقد کسب می آید در هزینه های بالا. جانسون پرداخت $120,000 در پردازش کارت اعتباری و مالی هزینه حدود 20 سنت برای هر دلار مطرح شده است. او تقریبا صرف $466,000 — بیش از دو سوم از کل جمع آوری کمک های مالی برای سه ماهه — در پست مستقیم شرکت. جانسون گفت: خیلی از کسانی که هزینه های مربوط به جمع آوری کمک مالی. به نظر می رسد کمی اگر هر در وارد منطقه پستی.

آن را غیر معمول نیست برای مبارزات انتخاباتی به پرداخت مقدار زیادی به شرکت های مشاوره — عمر خودش پرداخت می شود یک شرکت متعلق به همکاری با شوهرش $292,000 بیش از نیمی از خود را جمع آوری کمک مالی مجموع, برای, تبلیغات, جذب سرمایه و سایر خدمات در سه ماهه اول.

اما Noti گفت: بالا رایت نرخ به خصوص در غيررقابتي مناطق نیز می تواند منعکس کننده یک “مشاور پیچیده ای است که خونریزی پول از سیستم و fleeces ساده لوح اهدا کنندگان برای هیچ بزرگتر سیاسی بهره مند شوند.”

“[نامزدها] لازم نیست که برای انجام این کار آنها نمی باید اجازه این شیوه اما آنها فراموش,” او گفت:. “مشاوران هستند که واقعا سود حاصل از آن. این یک قانونی مشکل نفسه اما نه ایده آل از یک دموکرات چشم انداز.”

جانسون گفت: بالا بودن هزینه و مشاور هزینه “مرا شگفت زده کرد بیش از حد.” اما او در توصیف آن به عنوان هزینه ramping تا یک مبارزه است.

روشن نیست اهداکنندگان درک سیاسی دینامیک یا خطوط از مسابقه. نیوجرسی ساکن نائومی دروموند اهدا در مجموع از 400 $به جانسون پس از دریافت و جمع آوری کمک های مردمی تقاضاها در پست الکترونیکی. 91 ساله بازنشسته اداری قانون قاضی هرگز به مینه سوتا, اما او نمی مانند چیزهایی که او را بخوانید در مورد عمر.

جانسون گفت صدا “مثل یک مرد خوب” بر اساس حروف توصیف دوران کودکی خود را در می سی سی پی و کار در کسب و کار و آن را. بازنشسته شد “واقعا شگفت زده” برای یادگیری در مورد شانس خود را در یک لیبرال مینه سوتا منطقه. “کسی به او بد, مشاوره,” او گفت:. “مشاوره و یا بد هیچ مشاوره.”

هنوز هم او بود نقل مکان کرد توسط یکی از آخرین نامه درخواست برای کمک به او. او نوشت و 100 دلار چک همراه با یک نامه ارائه کلمات مشاوره و کاهش آن را در پست الکترونیکی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net