جمهوری ایالات متحده آمریکا امروز افتخار دوباره برای بررسی به منافع خاص قانون

جامعه روزنامه نگاران حرفه ای داده است آن آفتاب جایزه به آریزونا جمهوری اسلامی و ایالات متحده آمریکا امروز مشترک رسیدگی به چگونه گروه های منافع خاص نوشتن تقلیدی قانون در statehouses در سراسر کشور است.

دو تا از اتاق های خبر و مرکز عمومی یکپارچگی مفتخر شد به صورت خود کار بر روی “کپی کنید. رب. قانونگذاری.”

آفتاب جایزه به رسمیت می شناسد افراد و گروه ها برای ساخت سهم مهمی در این منطقه از دولت است.

قضات گفت: این کار به نمایندگی از اولین تلاش به زیرخاک در اوردن و قرار دادن یک عدد به لوایح مورد بحث در statehouses در سراسر کشور است که قابل ملاحظه ای کپی شده از کسانی که تحت فشار قرار دادند با منافع خاص و بازیگران مقدار قابل توجهی از نور خورشید بر روی یک قطعا در تاریکی روند.

اخبار سازمان همچنین برنده 2020 زرگر جایزه برای گزارش های تحقیقی یکی از روزنامه نگاری معتبر ترین افتخارات.

این پروژه آغاز شد و با دو به صورت موازی و در عین حال جدا, تحقیق در مورد پدیده شناخته شده به عنوان مدل قانون. زمانی که قانونگذاران پیشنهاد قوانین جدید آنها همیشه در نوشتن صورتحساب خود را. شرکت های علاقه گروه ها و لابی اغلب نوشتن پر-در — خالی اسناد و مدارک و ارائه آنها به دولت و قانونگذاران.

یکی از تلاش های آغاز شده توسط خبرنگاران و سردبیران در آریزونا جمهوری اسلامی و ایالات متحده آمریکا امروز درگیر شناسایی چگونه موفق گروه شده اند در هل این قانون در statehouses. یک تیم به دست آمده از مدل صورتحساب از گروه های منافع خاص و اندازه گیری که چگونه اغلب زبان از این مدل به پایان رسید تا در لوایح و قوانین در سراسر کشور است. آنها را در تمام 50 ایالت با بیش از 10 ، 000 نسخه در همه.

روش دوم آغاز شده توسط خبرنگاران در مرکز عمومی یکپارچگی درگیر تجزیه و تحلیل قوانین خود را به ارگانیک در شناسایی مشکوک نسخه از صورتحساب. دو تا از اتاق های خبر پیوست و نیروهای خود را برای افزایش تاثیر از بررسی و رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

به عنوان بخشی از سراسر کشور نقد و بررسی, خبرنگاران شناسایی قانونی که تا به حال کپی شده است از منافع خاص از جمله قوانین محدود کننده پرونده های حقوقی توسط آزبست قربانیان در حال گسترش به اصطلاح ضربان قلب محدودیت های سقط جنین و کمک به فروشندگان خودرو فرار از عواقب مرگبار نقص.

تیم همچنین شناسایی و مصاحبه قانونگذاران که اغلب با حمایت ویژه منافع’ قانون. مردم در کشورهای مختلف به نام قانون نیاز به شفافیت بیشتر در مورد منشاء بیل زبان.

جمهوری تحقیقی ویرایشگر مایکل Squires کمک کرده و منجر به تلاش بیش از بیش از دو سال است. جمهوری داده های تحقیقی خبرنگار راب اودل و ایالات متحده آمریکا امروز نیک Penzenstadler نوشت سرب داستان یک تیم از ده ها تن از خبرنگاران و سردبیران و داده های تحلیلگران و هنرمندان گرافیک و دیگران در سراسر کشور در کمک به این پروژه است.

دو نفر دیگر آفتاب جوایز برای سال 2020 رفت و به R. جفری اسمیت و مرکز عمومی یکپارچگی برای تحقیق و تفحص از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک به اوکراین و کریستینا Jewett از قیصر اخبار بهداشت و درمان برای بررسی راز FDA معاملات است که نگه داشته و گزارش از خرابی و صدمات ناشی از تجهیزات پزشکی از بررسی.

یک نکته در داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im