جمهوری اسلامی ایران در رسانه های دیگر فایل طرح دعوی در دادگاه به فاش کردن که آریزونا خانه های پرستاری مرگبار COVID-19 شیوع

آریزونا, اخبار سازمان های تحت پیگرد آریزونا وزارت بهداشت خدمات به انتشار اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد در خانه های سالمندان.

شیوع بیماری در خانه های سالمندان ممکن است کشنده ترین راه برای این بیماری همه گیر در درون دولت است. در ماریکوپا کانتی ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت حدود دو سوم از مرگ و میر تا کنون.

در عین حال مقامات بهداشتی دولت حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات آنها جمع آوری که در مورد امکانات باید شیوع بیماری با استناد به حریم خصوصی بیمار.

تعداد فزاینده ای از کشورها در حال حاضر ساخته شده نام تسهیلات موجود از جمله مینه سوتا, اوکلاهما, داکوتای شمالی, New Jersey, کالیفرنیا, اوهایو و فلوریدا. اما کارا مسیح مدیر آریزونا, وزارت بهداشت, خدمات, گفته های چنین اطلاعاتی نیاز به حکم دادگاه. رژیم صهیونیستی. mlb هفته گذشته به حمایت از موضع نگه داشتن خانه سالمندان نام خصوصی گفتن در جمع خبرنگاران گفت “شما آنها را به عنوان مکان. من آنها را به عنوان مردم است.”

آریزونا جمهوری ABC15 کانال 12, CBS 5 و 3TV صبح روز سه شنبه ثبت یک عملیات ویژه در Maricopa County Superior Court برای به دست آوردن این اطلاعات با این استدلال که داده های یک رکورد است. اخبار سازمان گفت: دولت داده نشده است, و روشن اساس برای نگه داشتن راز خانه سالمندان شیوع و که آن را نمی توانید با تکیه بر “جهانی کلیات” و یا “پتو قوانین” را به خودداری از سوابق عمومی است.

“تنها خود را آشکار اساس زمان برای پنهان کردن اطلاعات توسط مدیر مسیح گسترده مراجع به منافع حفظ حریم خصوصی تحت قانون دولت – به عنوان اگر افشای این شماره از COVID-19 مثبت جمعیت در خانه های پرستاری را نشان می دهد هویت ساکنان که آزمایش مثبت – و محرمانه بودن بهداشت فردی اطلاعات” دادگاه پرونده گفت.

به عنوان رسانه ای پرونده ای بود که پرونده در دادگاه صبح روز سه شنبه دولت جدید صادر حرف با منطق برای امتناع از سوابق.

“در حالی که ADHS قدردانی خود را درخواست و سهام خود را اولویت شفافیت ما نیز باید فراگیر قانونی و بهداشت عمومی مسئولیت از جمله مسئولیت محافظت از حریم خصوصی Arizonans سلامت-داده های مربوط به” اداری وکیل رابرت لین نوشت.

قاضی منظور ؟ دولت رسمی بهداشت: I won’t انتشار پرستاری صفحه اصلی اطلاعات

وی با ذکر یک دولت قانون است که باعث می شود راز همه بیماری مسری مربوط به اطلاعات جمع آوری شده “در این دوره از ارائه خدمات سلامت” و یا به دست آمده از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی “به موجب مجوز.”

دولت در حال حاضر منتشر شده و اطلاعات روزانه در یک دوجین از جنبه های مختلف از coronavirus موارد از جمله صفحه اصلی کدهای پستی از افراد با تست مثبت.

اخبار سازمان به دنبال شناسایی افراد و استدلال کرد که این امر می تواند بسیار دشوار است برای انجام این کار به دلیل تعداد افرادی که بیمار هستند.

اکثریت قریب به اتفاق آریزونا خانه های سالمندان که شرکت در پزشکی و یا برنامه های مدیکر باید حداقل 50 تخت. هیچ یک از آنها کمتر از 19.

حدود یک ماه پیش رژیم صهیونیستی است. mlb یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به خانه های سالمندان به فایل گزارش هفتگی به دولت است که جزئیات تعداد COVID-19-مثبت ساکنان نقل و انتقالات و از بیمارستان تعداد و نوع تجهیزات حفاظت شخصی و برآورد با استفاده از این تجهیزات.

جمهوری و دیگر سازمان های خبری تا به حال ثبت انواع درخواست برای اطلاعات است.

طرفداران برای افرادی که زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از امکانات و خانواده خود خواسته اند متحده به شفاف تر در مورد کوروناویروس موارد و سوال انگیزه برای خودداری از خانه سالمندان نام.

Dana Marie کندی دولت مدیر AARP آریزونا و گفت: نمی دانم تا چه حد کامل از شیوع تسهیلات بدون نام.

کندی گفت: افشای نام تسهیلات کمک خواهد کرد که خانواده ها تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا برای حرکت به بستگان خود را اگر تسهیلات به حال COVID-19 شیوع. خانواده هایی که نگران COVID-19 همچنین می تواند احساس اطمینان اگر این تسهیلات که عزیزان خود زندگی می کنند نیست در این فهرست است.

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر گفت: به نظر می رسد دولت است و حفاظت از منافع کسب و کار از مراقبت دراز مدت صنعت در هزینه خانواده هایی که نیاز به این اطلاعات است.

“شکست توسط مقامات دولتی به طور شفاف با استفاده از این داده ها بسیار خانواده ها است. این باعث نگرانی است. این امر باعث سردرگمی بیشتر,” لی گفت. “و در پایان روز شما چپ تعمق ‘که آیا آنها واقعا در مورد مراقبت از اینجا ؟ آنها این اطلاعات. آنها تصمیم به نگه داشتن آن نزدیک به جلیقه. و باید وجود داشته باشد یک دلیل اصلی که چرا آنها در حال انجام آن است.”

او با اشاره به این که آریزونا یکی از چندین متحده به تازگی آن را مشکل تر به شکایت تسهیلات مراقبت دراز مدت برای مشکلات همه گیر و گفت: دولت اقدامات به نظر می رسد مانند “cronyism.”

آسوشیتدپرس به تازگی گزارش شده به عنوان بسیاری از 11,000 مرگ و میر در سراسر کشور در میان ساکنان خانه سالمندان.

CORONAVIRUS: خانه های پرستاری در پرجمعیت ترین مناطق دیدن سنبله در موارد مرگ و میر

در آریزونا اطلاعات که ظاهر شده است تدریجی اما نشان می دهد در دراز مدت مراقبت از امکانات سخت شده است, آمار coronavirus. ماریکوپا کانتی به تنهایی 119 تسهیلات مراقبت دراز مدت که گزارش شده است که حداقل یک یا بیشتر از موارد که از روز شنبه هر چند شهرستان نیز حاضر به انتشار نام تسهیلات.

آریزونا جمهوری تجزیه و تحلیل نشان داد که کدهای پستی با خانه های سالمندان به حال نرخ بالاتر از عفونت از کسانی که بدون هر دو به طور متوسط و ميانه.

یکی توسان خانه سالمندان به تنهایی یاقوت کبود خانه سالمندان و توانبخشی دیدم آن COVID-19 موارد بیش از دو برابر در ماه گذشته با 60 ساکنان و 30 کارکنان آلوده و همچنین گزارش های متعدد مرگ و میر. دو خانه سالمندان در چندلر پنینگتون باغ و صحرا یارو پرستاری مرکز نیز گزارش موارد متعدد و مرگ و میر.

شیوع: خوب سامری سفارش ممکن است آن را سخت تر به شکایت خانه های پرستاری

“چگونه بسیاری از کیسه های بدن ما برای دیدن در حال انجام از خانه های پرستاری قبل از آنها شروع به ponying تا این اطلاعات آنها شروع به شفاف شدن و فقط صادق بودن?” لی گفت. “دیگر این ویروس همچنان در این تاسیسات آن را به نشان می دهد بی مبالاتی از این سیاست تصمیم به کفن این اطلاعات است.”

رسیدن به Caitlin McGlade در [email protected] یا 602-444-0582. او در توییتر دنبال کنید @caitmcglade.

رسیدن به آن Ryman [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de