جمهوری آزاد $1.8 M در فصل های کمک های مالی همکاران با گروه برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی در طول coronavirus بحران

هیچ کس صحبت شد COVID-19 زمانی که آریزونا غیر انتفاعی شروع به استفاده از برای Arizona Republic فصل به صورت های مالی پاییز گذشته.

در طول تعطیلات هزاران نفر از مردم اهدا برای کمک به کودکان و خانواده ها افراد مسن و معلمان و دانش آموزان در روشهای معمول: کمک برای پرورش بچه ها پناهگاه برای قربانیان خشونت های خانگی و نوکر خدمات برای بسته فهم کلاس درس منابع.

شیوع کروناویروس نشده بود غرق ایالات متحده زمانی که 1.8 میلیون دلار در کمک های مالی اهدا شد به 143 غیر انتفاعی پیش از آن در ماه مارس است.

امروز بسیاری از آریزونا سازمان های غیر انتفاعی در حال تقلا در دو جبهه: چگونه به سطح شیب دار تا خدمات اورژانس و چگونه برای پیدا کردن منابع زمانی که جمع آوری اعانه در حال لغو شد و داوطلبان ماندن در خانه.

برای کمک به, برای فصل های اطلاع آن گروه در این هفته آنها رایگان خود را صرف کمک های مالی در coronavirus نیازهای مرتبط با به جای استفاده از برنامه های خاص که آنها در اصل اعمال می شود. وعده های غذایی برای خارج از مدرسه کودکان و نوجوانان ممکن است مهم تر از بازگشت به مدرسه کوله پشتی در حال حاضر. با جمع آوری کمک های مردمی پیاده روی اجرا می شود گالاس و اجرای لغو برخی ممکن است نیاز به پول فقط به نگه داشتن چراغ.

که 1.8 میلیون دلار بیشتر از مشترک اهدا فصل های بودجه در دسترس برای سازمان های غیر انتفاعی’ پاسخ به بحران.

شل شدن اعطای محدودیت است و فقط یک راه است که جمهوری فراتر رفتن از دیوار-به-دیوار پوشش خبری.

مردم نیاز به کمک به سازمان های خیریه می خواهید به ارائه آن است. ما در اینجا به آن را آسان تر برای اتصال. بنابراین ما نیز:

  • کار با آریزونا جامعه بنیاد برای حمایت از آریزونا COVID-19 جامعه پاسخ صندوق یک تلاش مشترک توسط دولت منجر بشردوستانه سازمان ها برای ارائه اضطراری پول برای سازمان های خیریه. شروع این آخر هفته برای تبلیغات در روزنامه و در azcentral.com که طرح روش هایی که افراد, شرکت ها و دیگران می تواند کمک. هر پنی اهدا توزیع خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی در نیاز. به به به azfoundation.org.
  • ترویج آریزونا می دهد روز شنبه, مارس 7, سازماندهی شده توسط Arizona داد برای سازمان های غیر انتفاعی. اوایل دادن در حال حاضر آغاز شده است. این اتحاد همچنین ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی صندوق امداد برای مبارزه موسسات خیریه. به رفتن arizonanonprofits.org.
  • ایجاد یک منبع برای موسسات خیریه و افراد نیازمند است. لیست خواهد بود برای کسانی که نیاز به کمک و برای کسانی که می تواند به ارائه کمک. برای مثال اگر شما نیاز به پیدا کردن یک بانک مواد غذایی شما می توانید جستجو وجود دارد. اگر می خواهید به داوطلب برای یک غیر انتفاعی آن نیاز دارد را شامل می شوند بیش از حد. اگر شما یک غیر انتفاعی رفتن به azcentral.formstack.com/forms/nonprofit_group_listing را شامل می شود.

در طول این بحران جمهوری اسلامی کارکنان فروش است که کمک به کسب و کار برای زنده ماندن. روزنامه نگاران ما در حال ارائه 24/7 آنلاین پوشش. چاپ ما کارگران کارخانه و تحویل تیم مطمئن شوید که خود را روزنامه اراضی در جلوی خانه خود را روزانه است.

و ما همچنان به دنبال راه هایی برای به عقب برای کمک به آریزونا دریافت از طریق.

گرگ برتون است که سردبیر اجرایی آریزونا جمهوری و azcentral.com. استیسی سالیوان است که جامعه مدیر روابط. رسیدن به آنها را در [email protected] یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>