مهلت اعطا شده برای Minnesotans با انقضای گواهینامه رانندگی

با راننده و خودرو خدمات (DVS) دفاتر بسته حداقل تا جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس درایو خوانندگان نگران هستند و نمی توانند خود را تمدید مجوز و قادر نخواهد بود به طور قانونی رانندگی کنید.

“من گواهینامه منقضی می شود در اواسط ماه آوریل است. من می خواهم برای تمدید مجوز به طور منظم. چگونه و از کجا می توانم انجام دهم که در طول این COVID-19 تعطیل است؟” درایو خواننده Pam خواسته در پست الکترونیکی.

نگران نباشید می گوید مگان لئونارد سخنگوی وزارت مینه سوتا امنیت عمومی. رژیم صهیونیستی. تیم Walz در مارس 28 امضا لایحه که کمک های مالی یک فرمت برای Minnesotans که گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی منقضی طول اقامت در خانه سفارش دهید.

این قانون می گوید هر انقضای گواهینامه رانندگی, آموزش مجوز موقت مجوز اپراتور مجوز, مجوز محدود و یا مزرعه کار مجوز معتبر باقی خواهد ماند برای دو ماه پس از زمان صلح و اضطراری به پایان می رسد. پس پم شما باید حداقل تا اواسط ماه ژوئن به تجدید.

چگونه به انجام یک وسیله نقلیه عنوان انتقال

یکی دیگر از درایو خوان فروش یک ماشین می خواستم به می دانم که چگونه به انتقال به عنوان مالک جدید است.

لئونارد گفت: عنوان نقل و انتقال می تواند انجام شود از طریق پست الکترونیکی با پر کردن این عنوان فرم درخواست. متقاضیان باید شماره شناسایی خودرو (VIN), تعداد صفحه, آنچه, آنها پرداخت شده برای خودرو و اطلاعات تماس خود را. آنها همچنین نیاز به محاسبه هزینه های لازم که می تواند روی حیله و تزویر, لئونارد گفت. اشتباه در محاسبات می تواند به تاخیر پردازش بنابراین بهتر است برای تماس با DVS در 651-297-2126 و یک عامل کمک کند.

“ما می خواهیم آنها را به صحیح هزینه ها و ارسال یک بررسی برای مقدار مناسب,” او گفت:. “ما نمی خواهیم آنها را به انجام مجدد این کار است.”

DVS کارکنان را پردازش برنامه های کاربردی زمانی که دفاتر بازگشایی خواهد شد و تایید ارسال هنگامی که معامله کامل شده است. قبل از ارائه به خریدار با عنوان فروشنده باید کامل و جدا فروشنده اطلاع از فروش در بر داشت در پایین عنوان لئونارد گفت.

آیا من می توانم درایو اگر من از دست رفته من اجازه ؟

درایو خواننده امی تعجب اگر آن را قانونی برای یک راننده تازه کار که از دست او اجازه می شود در جاده ها.

“دختر من فقط از دست راننده او را در یادگیری مجوز و بدیهی است که نمی تواند به راهنمایی و رانندگی برای دریافت یک جدید صادر شده,” او گفت: در یک e-mail. “با هر کس در خانه و حوادث پایین 50 ٪ در حال حاضر به نظر می رسد زمان زیادی را خارج از خانه و گرفتن برخی از عمل در. اگر او کشیده می شود بیش از … خواهد ما دردسر برای داشتن بدنی اجازه او؟”

دولت قانون می گوید: رانندگان باید مجوز خود را و یا اجازه با آنها گفت: سرهنگ گوردون Shank مینه سوتا دولت گشت. در حالی که پلیس می توانید بررسی کنید اگر یک راننده مجوز معتبر و یا مجوز “این خواهد بود تا به افسر اختیار به تعیین اگر استناد موجه است” گفت: سروان. مت اسمیت از اداره پلیس Burnsville.

متاسفانه Minnesotans نمی تواند درخواست برای جایگزینی مجوز در حالی که DVS دفاتر بسته شده, لئونارد گفت.

نوجوان 18 زیر باید تمرین رانندگی با مجوز بالغ راننده برای حداقل شش ماه قبل از گرفتن یک تست جاده. برای افراد 19 ساله و بالاتر مورد نیاز است سه ماه. با فندک ترافیک سطح از حالت عادی این زمان خوبی برای رانندگان با مجوز در دست به عمل گفت: Mike Torkelson یک مربی رانندگی با AAA مینیاپولیس.

“البته یادگیری به درایو هنگامی که وجود دارد بیشتر اتومبیل های اطراف نیز مهم است به خصوص که تجربه سطح افزایش می یابد اما در حال حاضر به عنوان تقریبا در هر زمان و هر عمل بهتر از عمل است.”

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail [email protected] صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im