گزارش: Eden Prairie, زن و شوهر میان evacuees از coronavirus-محاصره کشتی کروز

یک دشت بهشت زن و شوهر بودند در میان صدها نفر از آمریکایی ها airlifted از ژاپن پس از گذراندن بیش از یک هفته قرنطینه روی یک کشتی کروز در طول شیوع کروناویروس با توجه به گزارش های خبری.

امی Ellefson و ران Hildeen فرود آمد stateside یکشنبه در یک جت ادم تنومند و بدقواره گذر گاه برخی از تقریبا 400 آمریکایی مسافران از این اقیانوس پیمای الماس شاهزاده با توجه به KARE-تلویزیون.

در مصاحبه ای با ایستگاه, زن و شوهر, توضیح می دهد که چگونه به مسافران گفته شد به ماندن در کابین خود را به عنوان آنجا که ممکن است و اجتناب از تماس با دیگران اگر آنها جرأت. وعده های غذایی تحویل داده شد به کابین خود و خدمه دست از ماسک و دماسنج گفتند.

“شما درک چیزهای کوچک مانند دو صندلی و یک پنجره قهوه” Ellefson گفت: ایستگاه. “در آن زمان مردم بیشتر و بیشتر در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus. این افراد گرفته شد کشتی به بیمارستان در ژاپن و بقیه از ما هنوز در قرنطینه است.”

این زن و شوهر در حال صرف گذشته 12 روز در انتظار قرنطینه روی شاهزاده خانم که مجموعه بادبان از یوکوهاما در Jan. 20. بازگشت آن را به پورت مقامات پس از کشف یک مورد از این ویروس در هیئت مدیره و رفت به قرنطینه با بیش از 3,700 مسافران و خدمه سرنشین.

تخلیه آمد به طور ناگهانی در روز شنبه که سفارت آمریکا معکوس زودتر تصمیم به شهروندان خود اقامت در کشتی در طول دو هفته قرنطینه باعث بدتر شدن شرایط پردازنده مقامات سفارت گفت. زن و شوهر باید صرف بعد از دو هفته در قرنطینه کالیفرنیا پایگاه نظامی قبل از آنها مجاز به بازگشت به خانه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر