گزارش: نفت خام ایالات متحده در 15 $در هر بشکه

آمریکا نفت خام کاهش یافت و به 15 دلار در هر بشکه در روز یکشنبه بار مالی گزارش شده است.

نفت گذشته بود که کم کم در سال 1998 هنگامی که آن سقوط کرد و فقط زیر $12.

این شکستن داستان. قبلی داستان زیر:

معامله گران در حال ذخیره سازی برآورد رکورد 160 میلیون بشکه نفت در کشتی – دو سطح از دو هفته پیش به عنوان آنها به دنبال مقابله با ولع خوردن از سهام ایجاد یک اسلاید در تقاضای جهانی از coronavirus حمل و نقل منابع می گویند.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و دیگر تولید کنندگان از جمله روسیه توافق کرده اند که یک رکورد در خروجی از ممکن است از 9.7 میلیون بشکه در روز یا تقریبا 10 درصد از عرضه جهانی برای کمک به حمایت از قیمت ها و جلوگیری از عرضه بیش از حد.

در همان زمان معامله گران را با عجله به پیدا کردن ذخیره سازی بر روی زمین و در دریا در آنچه که تصور می شود بزرگترین نفت ادامه دارد در تاریخ است.

حمل و نقل گفت: منابع نفت برگزار شد در شناور سازی در تانکر رسیده بود حداقل 160 میلیون بشکه از جمله 60 supertankers شناخته شده به عنوان بسیار بزرگ حامل نفت خام (VLCCs) که می تواند هر نگه داشتن 2 میلیون بشکه است.

این رقم در مقایسه با 25 تا 40 VLCCs در حال حاضر اجاره با گزینه های ذخیره سازی در آغاز مارس و کمتر از 10 VLCCs در فوریه منابع گفت.

تانکر کوچکتر نیز استفاده می شود که همچنین افزایش حجم برگزار می شود در لنگر آنها اضافه شده است.

آخرین بار شناور سازی رسیده سطوح نزدیک به این بود که در سال 2009 هنگامی که معامله گران ذخیره شده بیش از 100 میلیون بشکه در دریا قبل از تخلیه سهام.

“این یک زمان بی سابقه در تاریخ تانکر و در حالی که VLCC تانکر سازی است garnering سرفصل های کوچکتر خام و محصول تانکر نیز استفاده می شود برای ذخیره سازی” گرگوری Lewis, حمل و نقل تحلیلگر مالی جهانی در گروه خدمات BTIG گفت: در یک یادداشت این هفته است.

مکان های به طور معمول شامل ایالات متحده در خلیج فارس و سنگاپور که در آن عمده نفت هاب واقع شده است.

نفت خام در بازار در حال حاضر تجارت در آنچه شناخته شده به عنوان دیرکرد که در آن به جلو قیمت بالاتر از فوری قیمت. این ساختار بازار را تشویق می کند تا معامله گران به پارک بشکه در ذخیره سازی در امید فروش آنها را برای سود بعد.

وجود دارد بیش از 770 VLCCs در جهان و تحلیلگران برآورد کرده اند به عنوان بسیاری از 100 به 200 supertankers می تواند مستقر برای شناور سازی در ماه های آینده.

“نهایی باد کردن این موجودی عرضه بیش از تقاضا خواهد بود و دردناک به تانکر تقاضا اما در عین حال ذخیره سازی شناور باقی می ماند تنها خروجی برای یک عدم تطابق تولید و مصرف زمینه گفت:” جاناتان Chappell با سرمایه گذاری بانکی مشاوره Evercore ISI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im