گزارش: گروهی از هواپیماهای بدون سرنشین حمله کشور بزرگترین نیروگاه هسته ای در سال گذشته

گروهی از بینام و هواپیماهای بدون سرنشین در سال گذشته مورد تاخت و تاز این کشور بزرگترین نیروگاه هسته ای اما محققان قادر به تعیین این که چه کسی در پشت این حوادث است.

که پرسش در مورد پتانسیل های امنیتی و نقاط ضعف و نقاط ضعف قانونی که در قانون در نظر گرفته شده است به صراحت غیر قانونی با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط درایو.

اف بی آی تماس گرفته شد در سپتامبر گذشته پس از مرموز هواپیماهای بدون سرنشین برفراز Palo Verde تولید ایستگاه که توسط آریزونا خدمات عمومی با توجه به اسناد و مدارک تولید شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان بخشی از یک قانون آزادی اطلاعات درخواست ثبت شده توسط داگلاس جانسون با علمی ائتلاف برای UAP مطالعات.

درایو یک وب سایت اختصاص داده شده به اخبار خودرو و راه اندازی شده توسط زمان Inc., گفت: مسئولان با هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات در توصیف این حادثه به عنوان یک “هواپیماهای بدون سرنشین-a-palooza” و همچنین نگرانی در مورد پتانسیل برای آینده “خصمانه حمله” و نیاز به دفاع در برابر آنها.

این مقاله همچنین پیشنهاد کرد که ارتش ایالات متحده و سازمان های فدرال به مراتب پشت در پرداختن و جلوگیری حملات هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین سیستم به طور فزاینده ای مورد استفاده به عنوان سلاح در سراسر جهان است.

سپاه پاسداران در کارخانه توصیف هواپیماهای بدون سرنشین حدود دو پرواز در سراسر 200-300 پا سربار در حدود 8:50 p. m. در سپتامبر. 29. این هواپیما loitered برای بیش از یک ساعت.

بعدی شب چهار پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بیش از این گیاه در 8:51 p. m. و این بار بدون زیر طاق. مقامات تماس FBI FAA و وزارت امنیت داخلی در مورد این حادثه.

NRC سخنگوی دیوید مک اینتایر در روز پنج شنبه گفت: این سازمان نگران نیست در مورد هواپیماهای بدون سرنشین آسیب رساندن و یا تداخل با نیروگاه های هسته ای.

“این NRC معتقد است در حال حاضر وجود دارد هیچ خطر قابل توجهی آسیب پذیری به نیروگاه های هسته ای است که می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد خصمانه استفاده تجاری از هواپیماهای بدون سرنشین به نتیجه رادیولوژی خرابکاری و یا سرقت و یا انحراف از ویژه مواد هسته ای را,” او گفت: “با توجه به AZ مرکزی.

علاوه بر این مشخص نیست که آیا خلبانان این هواپیماهای بدون سرنشین نقض هر قانون یا مقررات با پرواز بیش از این گیاه با توجه به گزارش.

“پس از هواپیماهای بدون سرنشین هواپیما و آنها را به نقض قانون و چه در عمل است که می تواند گرفته شده از نظر قانونی اگر آنها تعیین اپراتور?” علامت Lombard معاون مدیر NRC اداره امنیت هسته ای و حادثه پاسخ خواسته شده در ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account