چهار سال پس از روسیه وابسته به گروه دامن زده بخش در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک گزارش جدید نشان می دهد که مسکو کمپین نه اجازه دهید به بالا و تبدیل شدن به سخت تر برای تشخیص.

گزارش از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پروفسور جوان Mie کیم یافت که روسیه مرتبط حساب های رسانه های اجتماعی مورد ارسال همان تفرقه مسائل — روابط تفنگ قوانین و مهاجرت — به عنوان آنها در سال 2016 زمانی که کرملین آلوده رای دهندگان آمریکایی’ تغذیه با پیام ها در مورد انتخابات ریاست جمهوری.

پس از آن اما روس ها شده اند بهتر است در تقلید ایالات متحده در مبارزات سیاسی و فن صفحات آنلاین گفت: کیم که تجزیه و تحلیل هزاران نفر از پست. او مورد مطالعه بیش از 5 میلیون Facebook تبلیغات در طول سال 2016 انتخابات شناسایی روسیه اثر انگشت بر روی برخی از پیام های از طریق آگهی-پیگیری برنامه های نصب شده بر روی داوطلبان در کامپیوتر شما ، او بررسی co-منتشر شده توسط Brennan Center for Justice قانون و سیاست های موسسه که در آن او یک محقق است.

های اخیر پیشرفت های آن را سخت تر برای رای دهندگان و سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای شناسایی دخالت خارجی کیم گفت.

“برای کاربران عادی از آن است که بیش از حد ظریف به تشخیص تفاوت” کیم گفت. “با تقلید داخلی بازیگران با شبیه آرم (و) نام مشابه آنها در حال تلاش برای جلوگیری از تایید.”

کیم گزارش می آید هفته پس از ایالات متحده آمریکا مقامات امنیتی در جریان قانونگذاران در تلاش برای به هم بزنید هرج و مرج در سیاست آمریکا و تضعیف اعتماد عمومی در این سال انتخابات است. طبقه بندی شده جلسه مفصل تلاش های روسیه برای افزایش کاخ سفید مناقصه از هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک بهداشت ، برنی ساندرز.

ماه گذشته FBI مدیر کریستوفر Wray هشدار داد که روسیه هنوز هم به طور فعال با به راه انداختن “جنگ اطلاعات” با ارتش داستانی رسانه های اجتماعی افراد و رباتها که گسترش دروغ.

در نادر بیانیه مشترک روز دوشنبه رهبران آمریکا سازمان های اطلاعاتی هشدار داد که بازیگران خارجی پخش می شد اطلاعات نادرست پیش از سه شنبه به “باعث سردرگمی و ایجاد شک و تردید در سیستم ما است.”

اما مقامات اطلاعاتی منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد این نوع از دروغ و یا توضیح داد که چگونه آمریکایی ها باید محافظت از خود از آن.

روسیه بارها رد دخالت در انتخابات آمریکا و بنابراین دوباره در روز پنج شنبه.

“شما فقط می خواهید به ما باز هم تکرار می کنم که ما هیچ ربطی به انتخابات آمریکا” روسیه وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova گفت.

Facebook, که تا به حال دیده نشده کیم گزارش تا به حال هیچ اظهار نظر فوری هر چند شرکت اصرار داشت که آن را در حال بهتر شدن است در پاسخ به در حال تکامل تاکتیک های داخلی و خارجی ، بازیگران.

پس از گرفتار کردن گارد با روسیه سال 2016 انتخابات دخالت تلاش, Facebook, Google, Twitter و دیگران قرار داده پادمان در محل برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره. این شامل به دست گرفتن پست های گروه ها و حساب های آن شرکت در “هماهنگ اصیل رفتار” و تقویت تایید روش برای تبلیغات سیاسی.

سیندی اوتیس یک دروغ متخصص و افسر سابق سازمان سیا بود که درگیر در تحقیق گفت که در حالی که دروغ پیام تغییر زیادی نکرده این فن آوری استفاده می شود برای انتشار اطلاعات بد است در حال تحول و بهبود است.

“قطعا با روس ها می دانند که چه نوع از روایت ها در ایالات متحده آمریکا” اوتیس گفت. “کل سیستم از دروغ بسیار موثر است و آنها می دانند که در آن است.”

کیم گزارش می کشد پشت پرده در برخی از تکنیک های روسیه در حال حاضر استفاده می شود در این سال انتخابات ریاست جمهوری.

او بررسی شناسایی هزاران پست در سال گذشته از بیش از 30 Instagram حساب که Facebook را از سایت حذف شده و در ماه اکتبر پس از انعقاد است که منشأ آنها از روسیه و لینک به اینترنت تحقیقات آژانس یک عملیات که هدف ایالات متحده مخاطبان در سال 2016. Facebook صاحب Instagram. تجزیه و تحلیل از Graphika یک دروغ شرکت امنیتی همچنین به این نتیجه رسیدند در این زمان است که حساب رفت و به “طول های بزرگ برای پنهان کردن ریشه های خود را.”

کیم تجزیه و تحلیل یافت این حساب به نظر می رسد به تقلید موجود سیاسی آنهایی که از جمله یکی به نام “برنی.2020_” استفاده می شود که کمپین آرم به نظر می رسد مانند آن را متصل به ساندرز’ کمپین و یا یک صفحه فن برای طرفداران کیم گفت.

برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز مورد هدف قرار گرفتند به طور مستقیم.

یک حساب کاربری به نام متوقف شود.Trump2020 ارسال شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا. دیگر Instagram حساب تحت فشار قرار دادند و پیام های منفی در مورد دموکرات جو بایدن.

“برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 گفت:” یک الگوی رفتاری شامل یک عکس پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن و یک عکس از بایدن. “نادیده گرفتن بایدن برای سال 2020 است.”

آن نوشته شده بود توسط یک Instagram حساب به نام آیووا.Patriot یکی از چندین حساب است که هدف خاص جوامع در مهم نوسان متحده مانند میشیگان و اوهایو ” و “آیووا” با پیام.

حساب نیز به نظر می رسد به سرمایه گذاری در دیگر تفرقه آمریکایی مسائل پدید آمده است که پس از انتخابات 2016.

برخی Instagram حساب وانمود به لیبرال فمینیستی گروه به عنوان fallout از #MeToo جنبش که در معرض سوء رفتار جنسی اتهامات علیه بالا-مشخصات عمومی ، دیگر حساب های هدفمند محافظه کار زنان با پست که با انتقاد از سقط جنین.

“من لازم نیست فمینیسم به دلیل واقعی فمینیسم در مورد فرصت های برابر و احترام به زنان است. نه در مورد سقط جنین رایگان کنترل تولد ….” یک الگوی رفتاری در یک حساب به عنوان خوانده شده.

حساب های متنوع در اغلب آنها نوشته شده و اندازه خود را زیر و کشش پست دریافت کرده است. اما انجام آنها نشانه های از روسیه حمایت آنلاین کمپین دروغ کیم گفت.

“آنها به وضوح تطبیق با امور جاری” کیم گفت. “هدف قرار دادن هر دو طرف با پیام های بسیار منحصر به فرد است به روسیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im