گزارش: روسیه خواهد شد واکنش نشان می دهند’ به نظامی آمریکا یورو تجمع

در میان گزارش از یک برنامه ریزی تجمع نظامی ایالات متحده دارایی در کشورهای اروپایی هم مرز با روسیه, روسیه, سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه پاکستان “به طور طبیعی ما را به واکنش نشان می دهند” نیوزویک گزارش داد.

ناتو نظامی غربی داد که برنامه ریزی مدافع-اروپا 20 ورزش که شامل “بزرگترین مرکز استقرار نیروهای نظامی از ایالات متحده به اروپا در بیش از 25 سال” با توجه به گزارش.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از این پروسه که از نگرانی های بزرگ اما ما پاسخ خواهد داد به گونه ای که نمی ایجاد خطرات غیر ضروری,” لاوروف گفت: رسمی دولت روزنامه Rossiyskaya Gazeta در دوشنبه هر گزارش. “این غیر قابل اجتناب است. من امیدوارم که هر گونه عادی نظامی رسمی و سیاستمدار این را درک می کند.”

در مورد 36,000 پرسنل مستقر خواهد شد — 25,000 از آمریکا در سراسر آلمان به لهستان و کشورهای بالتیک از استونی لتونی و لیتوانی با توجه به انتخاب.

“کسانی که تحریک این نوع کاملا غیر قابل توجیه دکترین می خواهید یک پاسخ به منظور ادامه به تشدید تنش ها” لاوروف اضافه شده به کاغذ در هر گزارش. “اما شایان ذکر است که همه چیز را که ما را در پاسخ به تهدیدات ایجاد شده توسط اعضای ناتو به ما امنیت ما را به طور انحصاری در ما قلمرو خود را. درست مثل همه ما سلاح های هسته ای در خاک ما بر خلاف آمریکا سلاح های هسته ای.”

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ اصرار ورزش “نه علیه هیچ کشور خاصی” با توجه به گزارش.

“روسیه حق به احساس امنیت در درون مرزهای آن, اما پس آیا ما عضو” او افزود: در هر گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر