جیم Clyburn های شماره 3 دموکرات در مجلس نمایندگان و یک سیاه پوست نفوذ مجلس از رأی گیری ایالت کارولینای جنوبی انتظار می رود که روز چهارشنبه برای حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری با توجه به سیاسی گزارش روز یکشنبه.

رویترز نمی تواند به طور مستقل بررسی کنید که تایید شد در آینده. یک نماینده برای Clyburn به نام هر گونه گزارش می دهد که او تصمیم گرفته بود که به تایید “نظری می باشد.”

Clyburn حمایت قابل توجهی می تواند جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه در شنبه دموکراتها چهارم ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. اکثریت رای دهندگان دموکرات در دولت سیاه و سفید هستند.

پست و پیک روزنامه در چارلستون کارولینای جنوبی گزارش داد که Clyburn در مصاحبه ای پس از گزارش است که او تصمیم گرفته بود اصرار داشت او را در حل و فصل یک نامزد شد و هنوز هم با توجه بایدن به عنوان به خوبی به عنوان سناتور الیزابت وارن و ctq.

در مصاحبه ای در, MSNBC, بایدن گفت: “نمی دانم اگر Clyburn را تایید او. “من امیدوارم که پس,” او گفت: “او تنها مهم ترین حمایت کنید.”

بایدن که تحویل بدون زرق و برق پس از اتمام در هر دو آیووا و نیوهمشایر است که پیش بینی شده به پایان دوم در نوادا که در آن آرا از روز شنبه در قفقاز هنوز در حال جدول.

پیروزی در کارولینای جنوبی بسیار مهم است برای معاون سابق رئیس جمهور که کمپین گفت: هواداران مقدماتی نیوهمپشایر که او نمی خواهد بود قادر به باقی می ماند در این مسابقه اگر او نمی تضمین پیروزی در جنوب کشور.

سناتور برنی ساندرز به ثمر رساند به پیروزی در نوادا دوم متوالی دولت او برنده در دولت توسط دولت دموکراتیک نامزدی مسابقه برای انتخاب یک رقیب جمهوری خواه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

ساندرز’ پایان قوی است دامن زده بیشتر نگرانی در میان برخی از دموکرات ها که پس از او است که لیبرال ترین نامزد او هم دشوار ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

Clyburn گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که او انتظار برای اعلام حمایت خود را در روز چهارشنبه. او به نظر می رسد در بایدن حوادث در گذشته است.

او نیز شک و تردید در مورد اینکه آیا ساندرز خود را دریافت خواهید کرد حمایت.

“من فکر می کنم که برنی ساندرز به ارمغان می آورد به جدول برای مردم در نظر” Clyburn گفت. “کسی که اشاره به خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک که کلمه همیشه واقعا عواقب وخیمی در سراسر کارولینای جنوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im