گزارش: NBA است ’25 روز طرح’ برای بازگشت به بازی اکشن

NBA نمی دانم زمانی که — و یا اگر — بازی از سر گرفته خواهد در این فصل اما لیگ بنا به گزارش یک طرح برای به دست آوردن بازیکنان به بازی شکل و بر روی دادگاه باید آن روز آمده است.

با توجه به ESPN برایان Windhorst روز یکشنبه لیگ یک “25-طرح روز” که لگد در پس از لیگ مجموعه تاریخ بازگشت از coronavirus ناشی از اخراج و نتیجه گیری با بازیکنان آماده برای بازی به طور منظم فصل بازی دوباره.

“آنها صرف مقدار زیادی از زمان گرفتن back-to-بسکتبال طرح آماده” Windhorst گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی از آنچه مقامات لیگ کار کرده اند در روزهای اخیر.

“آنچه آنها دنبال آن هستید در یک 25 روز بازگشت-به-بسکتبال پنجره” او ادامه داد. .”.. 11-بعد سری از تمرینات فردی که در آن وجود دارد می تواند اجتماعی فاصله برای یک دوره از زمان و پس از آن امیدوارم … 14 روز اردوگاه های آموزشی.”

NBA متوقف آن فصل به طور منظم در مارس 11. کمیسر آدم نقره قبلا گفته لیگ قصد ندارد به هر گونه تصمیم گیری در مورد تقویم حداقل تا آوریل 1.

این فصل به طور منظم به حال حدود یک ماه باقی مانده بود که آن را به حالت تعلیق و برگشتی به طور معمول حدود دو ماه به صورت کامل. این 2020-21 فصل به طور منظم به طور معمول آغاز خواهد شد در ماه اکتبر اگرچه نقره ای اذعان کرد که می تواند تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر