گزارش: نظامی روزنامه در پنتاگون بودجه بلوک

پنتاگون به شناسایی بیش از 5 میلیارد دلار در برنامه های آن را می خواهد به تغییر پول دور از — از جمله نظامی مستقل روزنامه — به صندوق بالاتر با اولویت طرح های وال استریت ژورنال گزارش شده است.

با توجه به پیش نویس سند ستاره و راه راه است که در میان اهداف برای کاهش بودجه همراه با حدود 50 امکانات پزشکی در سراسر کشور و برخی تدارکات عملیات مجله گزارش شده است.

وزیر دفاع علامت Esper کارگردانی مشاوران به بررسی بودجه برای نزدیک به 100 میلیارد دلار در nonmilitary پنتاگون برنامه برای پیدا کردن پول نقد به تغییر مسیر به سمت طرح های مانند مبارزه با تهدیدات از چین و روسیه به دور از تلاش ها با تمرکز بر خاورمیانه مجله گزارش شده است.

Esper در دفاع از مفهوم برش بودجه برای ستاره و راه راه در جمعه گفتن خبرنگاران در اروپا که مستقل سازمان خبری است و نه یک اولویت ستاره و راه راه گزارش شده است.

“کار سخت و فداکاری خود را در گزارش در مورد مسائل است که مهم ترین به نظامی جامعه همچنان از ارزش” Esper گفت: خروجی اخبار گزارش.

“همانطور که ما به جلو نگاه به بودجه فعلی پیشنهاد و فراتر از آن وزارت دفاع باید اولویت بندی هزینه برای حمایت از ما warfighters در بحرانی ترین مناطق نیاز است. بنابراین این بخش تصمیم دشوار است که ابتدا در سال مالی 2021 آن را به دیگر ارائه اختصاص بودجه به ستاره و راه راه.”

پیش نویس پیشنهادی همه پول منتقل شده بود مجددا سرمایه گذاری در ایران نوسازی, فضا, موشک, دفاع, hypersonic سلاح های هوش مصنوعی و نسل بعدی ارتباطات و نیروی “آمادگی” مجله گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>