نزدیک به نیمی از مینه سوتا دانشجویان دانشگاه نمی تواند به طور مداوم خود را ندارند هزینه های مسکن, در حالی که بیش از یک سوم مبارزه به پرداخت هزینه برای مواد غذایی مناسب با توجه به یک گزارش جدید.

یک نظرسنجی از حدود 10 ، 000 دانشجو از بیش از دو ده دو سال و چهار سال و موسسات در مینه سوتا پنجشنبه منتشر شد توسط دانشگاه امید مرکز, کالج, جامعه و عدالت یافت می شود که دانش آموزان به ویژه دانش آموزان از رنگ — اغلب مشکل دارند جلسه نیازهای اولیه خود را.

نزدیک به سه چهارم از دانش آموزان بومی گزارش تجربه مسکن ناامنی یا بی خانمانی در 12 ماه گذشته با توجه به گزارش. مسکن ناامنی می تواند شامل عدم توانایی در پرداخت اجاره و یا نرم افزار و یا عدم سازگار جایی برای زندگی می کنند. شش در 10 سیاه و دانش آموزان اسپانیایی و 43 درصد از دانش آموزان سفید گفت: آنها به سختی جلسه مسکن خود را نیاز دارد.

علاوه بر این دو در سه و بومی کردن دانش آموزان گفت که آنها تا به حال تجربه ناامنی غذایی در ماه گذشته در مقایسه با حدود نیمی از سیاه و دانش آموزان اسپانیایی و حدود یک سوم از دانش آموزان سفید, با توجه به گزارش.

“هیچ دانش آموز می تواند موفقیت در کلاس درس اگر آنها نمی تواند دریافت غذا یا پناهگاه خارج از کلاس درس” گفت: Oballa Oballa رئیس جمهور LeadMN یک ایالت انجمن دانشجویی, در بیانیه ای. “اگر مینه سوتا می خواهد برای دیدار با دولت نیروی کار خواسته ما نیاز به کمک به رفع نیازهای اولیه دانشجویان به طوری که آنها می توانید تمرکز در کلاس درس.”

غذا و مسکن و ناامنی بیشتر مشکل شایع در جامعه از کالج ها در چهار سال موسسات گزارش یافت می شود. شش در 10 دو سال دانشجویان گفت: آنها تا به حال تجربه ناامنی غذایی در ماه گذشته و یا مسکن ناامنی در طول سال گذشته است.

بسیاری از دانش آموزانی که تجربه نیازهای اساسی ناامنی هستند “اکثریت شرکت کنندگان فعال در نیروی کار” با توجه به گزارش.

“حتی اگر من دو شغل در حالی که رفتن را از طریق مدرسه تمام وقت من هنوز هم لازم نیست که پول کافی برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی پس از پرداخت برای شهریه و هزینه های زندگی گفت:” Oballa یک پناهنده از کنیا و دانشجو در Riverland کالج در اوواتانا. “من احساس می کنم مثل من نمیتواند موفق شود و که باعث می شود من نگران آینده من.”

بی خانمانی مبتلا 18 ٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در دو سال موسسات و 15 درصد در چهار سال موسسات در مینه سوتا است. اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزانی که تجربه بی خانمانی به طور موقت در آنجا ماند با یک دوست و یا نسبی و یا نیمکت-surfed, با توجه به گزارش.

“افزایش هزینه از قرار دادن فشار بسیار زیادی بر روی دانش آموزان که در حال مبارزه برای مدیریت تمام این مسائل گفت:” LeadMN, مدیر اجرایی, Mike Dean.

بسیاری از دانش آموزان نداشتن وقت آزاد برای کشف گزینه های خود و آگاهی از خدمات عمومی دین گفت. او اضافه کرد که مقدار زیادی از کاغذ بازی یک چالش مطرح برای دانش آموزانی که درخواست برای منافع عمومی مانند ضربه محکم و ناگهانی.

“ما در حال وادار کردن دانش آموزان به رفتن را از طریق بیش از حد بسیاری از hoops به اصل می گویند که آنها در حال کم درآمد” دین گفت.

کالج ها و دانشگاه ها باید پرچم دانش آموزان با صفر می رود خانواده سهم به منظور شناسایی آنها به عنوان دانش آموزانی که نیاز به منابع اضافی, دین گفت.

در حالی که تعداد بیشتری از مدارس ارائه کمک های مانند pantries غذایی و کمک های مالی چند دانش آموزان در حال استفاده از منابع است. تنها در حدود 20 درصد از مواد غذایی ناامن دانش آموزان با استفاده از یک دانشگاه food pantry.

ننگ در اطراف به دنبال کمک به یک مسئله جدی برای دانش آموزان با توجه به اریکا Stene وینکلر یک مشاور در آنوکا دانشکده فنی یکی از چندین کالج ها به رسمیت شناخته شده توسط LeadMN برای کار خود را به آدرس ناامنی غذایی در محوطه دانشگاه.

Anoka ارائه می دهد بحران کمک های مالی از جمله فروشگاه های مواد غذایی و گاز کارت هدیه به آن 1700 نفر و افتتاح شربت خانه مواد غذایی در پردیس در ماه نوامبر که در آن دانش آموزان و خانواده های آنها می توانید به فروشگاه دو بار در ماه.

“در یک دنیای ایده آل شما باید تمام نیازهای اساسی خود را قبل از ملاقات شما قرار است برای یادگیری و توسعه, اما این مورد برای ما دانش آموزان” Stene Winkler گفت. “آنها ممکن است هرگز این فرصت را داشته باشد تا پس از آنها فارغ التحصیل دانشگاه است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im