گزارش: آلمانی قتل عام سوخت های نژادپرستانه و افراطی Views; مسلح, مادر مرده یافت

مرگ و میر در داد و بیداد در آلمان است که تا 11 با مسلح و مادر خود را در میان تلفات کشتار سوخت تیرانداز را نژادپرستانه و افراطی جناح راست انداز ABC News در گزارش پنج شنبه.

جرم تیراندازی در فرانکفورت شهر هاناو انجام شد چهارشنبه توسط یک مرد 43 ساله که تنها به Tobias R, اخبار خروجی گزارش شده است.

ABC News در گزارش آتشباری دو جداگانه قلیان میله حدود یک مایل از هم جدا. نه کشته در تیراندازی در سن از محدوده 21-44 و خارجی و اتباع آلمان. Kemal Aydin, سفیر ترکیه در برلین به خبرنگاران گفت: پنج اتباع ترکیه بودند در میان کشته شدگان, ABC News گزارش شده است.

مشکوک مسلح بود و بعد مرده در خانه اش که در آن پلیس نیز در بر داشت یکی دیگر از مرده بدن آنها شناسایی و به عنوان مظنون 72 ساله و مادر. هر دو مرده از زخم گلوله, مقامات گفت. یک اسلحه گرم در کنار مشکوک, ABC News گزارش شده است.

شک پدر شد آسیبی توسط پلیس در خارج از خانه است.

به گفته مقامات این داد و بیداد به نظر می رسد شده اند به سوخت های نژادپرستانه و راست نمایش.

“نژادپرستی سم نفرت سم است و این سم وجود دارد در جامعه است و به سرزنش بیش از حد بسیاری از جنایات” صدراعظم آلمان گفت: صبح روز پنجشنبه شبکه خبری ABC گزارش شده است.

“نشانه های بسیاری وجود دارد در لحظه ای که مرتکب عمل در جناح راست افراطی نژادپرستانه انگیزه از نفرت نسبت به مردم از دیگر ریشه های ادیان و ظاهر است.”

تحقیقات در مورد این قتل عام است که در حال حاضر به رهبری آلمان فدرال دادستانی و مقامات ترکیب از طریق یک ویدیو مشکوک ارسال شده آنلاین است که در آن او گفته و ابراز جناح راست تئوری های توطئه آلمانی, عمومی دادسرای عمومی و پیتر فرانک گفت: ABC اخبار گزارش.

محققان نیز با بررسی اسناد و اعتقاد بر این بوده است نوشته شده توسط مظنون است.

“در علاوه بر این به اشتباه در افکار و تئوری های توطئه [ویدیو و نوشتن] نشان می دهد عمیقا نژادپرستانه نگرش” فرانک گفت: ABC اخبار گزارش. “همین دلیل است که من گرفته اند و تحقیقات در این مورد است.”

تیراندازی می آید کمتر از سه سال پس از 18 سال سن فرد مسلح کشته و نه نفر در یک مرکز خرید در مونیخ قبل از مصرف زندگی خود را. باواریا مقامات گفت: جولای 2016 حمله شد “انگیزه های سیاسی” و هم “رادیکال جناح راست و نژادپرست انداز” ABC News گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de