نشان می دهد بحث میزبان Ellen DeGeneres گزارش می خواهد برای پایان دادن به محبوب او بعد از ظهر نشان می دهد تلویزیون به ادعای سمی در محل کار در ادامه به ساخت بخار به گزارش Daily Mail.

“او احساس می کند او نمی تواند و تنها راه برای بازیابی خود را شخصی تجاری از این است که برای خاموش کردن نمایش” یک خودی در Telepictures گفت: خروجی اخبار. “حقیقت این است که او می دانست آنچه که در آن او نشان می دهد. باک متوقف می شود ، او می تواند سرزنش هر اجرایی زیر آفتاب – اما الن است که در نهایت به سرزنش می کنند.”

وقتی پرسیده شد که در مورد لغو شایعات نیویورک پست, DeGeneres’ تولید شرکت نمایندگان گفت: “Telepictures می تواند تایید این نادرست است.

DeGeneres’ نشان می دهد در دست بررسی است و در میان اتهامات از “سمی فرهنگ کار” پس از کارمندان فعلی و سابق جلو آمد و با ادعای آنها قرار گرفتند و به نژاد پرستی و ارعاب در محل کار.

“That ‘نوع’ گاو-تی فقط اتفاق می افتد زمانی که دوربین ها در. این همه برای نشان دادن” یکی از کارکنان سابق گفت BuzzFeed در اواسط ماه جولای. “من می دانم که آنها پول را به مردم و کمک به آنها را, اما آن را نشان می دهد.”

بسیاری از کارکنان سابق گفت: تولید کننده اجرایی و دیگر مدیران ارشد تا به حال ساخته شده چیز غیر قابل تحمل در مجموعه.

“مردم تمرکز بر شایعات در مورد چگونه الن متوسط است و همه چیز مانند آن, اما, مشکل,” کارمند دیگری گفت. “موضوع این است که این سه تولید کننده اجرایی در حال اجرا نشان می دهد که مسئول همه این مردم [و] چه کسی را کشت و در حال قرار دادن این احساس قلدری و معنی.”

DeGeneres در نامه عاطفی به کارکنان دوشنبه خطاب به اتهامات و گفت او در نظر دارد به “درست” مسائل مطرح شده در مورد پشت صحنه رفتار است.

“همانطور که ما رشد نمایی من قادر به ماندن در بالای همه چیز و تکیه بر دیگران برای انجام شغل خود را به عنوان آنها می دانستند که من می خواهم آنها را می خواهید انجام می شود. به وضوح برخی نمی,” او نوشت. “است که در حال حاضر تغییر و من متعهد به حصول اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de