گزارش: DHS Mulled راه به مجازات متحده که انکار راننده سوابق دسترسی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگاه به استفاده از “دوستانه” متحده به راننده اطلاعات نکردن به اصطلاح “محراب” ایالات آمریکا مانند نیویورک و به دنبال راه هایی برای احتمالا مقابله به مثل در برابر کسانی که uncooperative متحده با توجه به DHS یادداشت به دست آمده و گزارش شده توسط Buzzfeed News.

در میان برنامه های احتمالی تلافی محدود شد دسترسی به سوابق توسط بسته شدن DHS دفاتر در این کشورها امتناع از پذیرش دولت خود را شناسایی و, کاهش TSA PreCheck خدمات و subpoenaing راننده مجوز از مهاجران غیر قانونی.

آن است که روشن نیست که آیا پیشنهادات در این یادداشت ممکن است انجام شده است, Buzzfeed, گزارش و یا اینکه آیا همه صرفا در سمت چپ پیشنهاد مرحله.

امضا یادداشت نوشته شده توسط جیمز McCament بازیگری سر از سیاست DHS, اتاق کار, on Jan. 27 به اقدام DHS وزیر چاد گرگ.

کاخ سفید انتقاد کرده است نیویورک به طور خاص برای آن “چراغ سبز قانون” که اجازه می دهد تا گواهینامه رانندگی برای مهاجران غیر قانونی و مانع از مقامات دولتی از دادن اطلاعات درایور بدون حکم در موارد اجرای مهاجرت.

این یادداشت نوشته شده بود یک هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد نیروهای جدید دیگر می باشد مجاز به استفاده از “اعتماد مسافرتی” برنامه از جمله “جهانی ورود” به سرعت فرودگاه چک امنیتی.

برش برنامه بود و در میان هشت گزینه های ذکر شده در این یادداشت.

طرح دیگری بود که با استفاده از “دوستانه” متحده برای به دست آوردن اطلاعات درایور پس از همه کشورها دسترسی به هر یک از دیگر راهنمایی و رانندگی پایگاه داده از طریق شناسه واقعی مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر