گزارش بلومبرگ دوباره 2 باشگاه خصوصی او پس از ترک بیش از عدم تنوع

مایکل بلومبرگ اتحاد دوباره دو باشگاه او ترک در سال 2001 به دلیل او می خواهم و سپس اعتراض به محرومیت زنان و اقلیت های هافینگتون پست گزارش شده است.

در سال 2014, نیویورک پست گزارش بلومبرگ به حال دوباره به قرن باشگاه عمدتا سفید باشگاه در خرید n. y. او همچنین با قرار دادن کودکان خود را برای عضویت در این پست گزارش داد ،

هافینگتون پست گزارش روز شنبه که بلومبرگ نیز دوباره بروک باشگاه نخبگان اجتماعی باشگاه در میدتاون منهتن که به طور گسترده ای گزارش شده مردان-تنها باشگاه است.

به عنوان طولانی به عنوان بروک و شبیه باشگاه حفظ عضویت خود را تحت 400, آنها قادر به جلوگیری از nondiscrimination قوانین و نوار زنان با توجه به HuffPost. باشگاه آن را تکذیب کرد, اخبار سایت گزارش شده است.

“درک من این است که بروک باشگاه بودند و مردم از رنگ به عنوان اعضای امروز در برخی از نقطه در گذشته آنها مرد بودند تنها” استو Loeser یک کمپین سخنگوی بلومبرگ گفت HuffPost.

Loeser همچنین گفت: HuffPost بلومبرگ است که هنوز هم یک عضو در قرن باشگاه های کشور که تاسیس شد توسط مردان یهودی در اواسط 1800s اما در حال حاضر زن می پذیرد اعضای هر چند اکثریت هستند, بنا به گزارش های سفید.

در زمان بلومبرگ ترک قرن کشور باشگاه بروک راکت و تنیس باشگاه و Harmonie باشگاه گفت: آنها نمی متنوع به اندازه کافی برای او را به نگه داشتن خود را, عضویت, نیویورک تایمز گزارش داد.

Loeser گفت HuffPost که بلومبرگ دوباره هر دو قرن باشگاه های کشور و بروک پس از او در سمت چپ دفتر در سال 2013 ادعا قرن باشگاه های کشور تبدیل شده بود متنوع تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>