گزارش: در میان همه گیر WH وزن فرمت موقت مهاجرت محدودیت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به تازگی دستور موقت بسته شدن مرزها و انقطاع از مهاجرت در پاسخ به این بیماری همه گیر در حال حاضر در حال حرکت به گسترش آن محدودیت با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران هل دادن به کسانی که محدودیت در جای خود باقی مانده برای ماه ها یا حتی سال ها چند نفر آشنا با توجه به گفته وال استریت ژورنال.

اخبار سازمان روز جمعه گزارش داد که ارشد مقامات دولت عامل بر فرض که مورد coronavirus خواهد بود مایل به پذیرش محدودیت های جدید ایجاد یک فرصت برای پیشبرد طولانی برگزار شد اهداف دولت برای تعمیرات اساسی سیستم مهاجرت در نام ملی سلامت و حمایت.

مجله گفت: مهاجرت مشاوران در حال برنامه ریزی برای یک فرمان اجرایی ممنوعیت صدور برخی از موقت جدید مبتنی بر کار ویزا. منظور این است که انتظار می رود به تمرکز بر روی H-1B ویزا برای کارگران بسیار ماهر و H-2B آنهایی که به صورت فصلی کارگران مهاجر.

همچنین تصور می شود در پیشنهاد سفارش: دانشجو ویزا و مجوز کار که با آنها همراه است.

بیشتر مقاله گزارش در میان ایده ها مورد بحث قرار گرفته است ارائه مشوق های مختلف برای استخدام آمریکایی در صنایع سخت ترین ضربه گیر-با الهام از اخراج.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گام برای سفت شدن مرزها و کنترل ورود مهاجران برای سال در حال حاضر. در ماه ژانویه با شیوع فزاینده در چین مثلا او اعلام کرد محدودیت های مسافرتی در چین است. دو ماه بعد دولت بسته مکزیک و کانادا مرزهای غیر ضروری سفر. و در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی امضا محرومیت مهاجران جدید به مدت 60 روز از جمله اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده.

این حرکت تا زمانی که در حال حاضر شده اند تن به تن به عنوان موقت است. اما این مجله گزارش داد مقامات دولت شده اند با این استدلال که آنها ممکن است نیاز به در محل تا ظهور و استقرار مناسب واکسن است که هنوز ماه اگر نه بیشتر به آینده است.

در ضمن بالا توافق قانونگذاران تشویق شده اند تهمت به گسترش تعلیق خود را در مهاجرت به همچنین پوشش موقت کارگران مهمان به نگه داشتن خارجی ها از گرفتن شغل از آمریکایی ها در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال کرده است نرخ بیکاری به رکورد بالا است.

به نیوز مکس گزارش روز پنج شنبه سنسور. Ted Cruz, Charles E. Grassley آیوا جاش هالی از میسوری و تام پنبه از آرکانزاس همه امضا نامه ای اصرار رئیس جمهور مشکوک ویزای H-1B که محبوب با بسیاری از شرکت های فن آوری و H-2B ویزای آن را در بسیاری از landscapers و رفت و آمد مکرر کسب و کار کارگران است.

آنها همچنین در معرض عموم رئيس جمهور به طور موقت متوقف اختیاری آموزش عملی برنامه را قادر می سازد که دانش آموزان خارجی به کار به مدت سه سال در ایالات متحده است.

سناتور استدلال می کنند هزاران نفر از اتباع خارجی استفاده از آن در برنامه های سالانه و تقریبا همه آنها در حال گرفتن شغل آمریکایی ها می تواند اشغال کند.

“برای بسیاری از فارغ التحصیلان دبیرستان و دانشجویان آنها را به صرف چند هفته آینده در خانه ساخت تصمیم گیری های دشوار در مورد به تاخیر انداختن و یا فوق کالج پاییز امسال با توجه به محدود خود خانواده منابع است. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا این افراد جوان به خصوص باید دسترسی به, فصلی, nonagricultural کار مانند تابستان رفت و آمد مکرر اشتغال و یا محوطه سازی قبل از آن موقعیت ها با توجه به وارداتی نیروی کار خارجی تحت H-2B برنامه” سناتور نوشت.

ایران با نمایندگان مجلس نیز خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق EB-5 “ویزای طلایی” یک مسیر برای ثروتمند خارجی حاضر به پرداخت $900,000 برای ورود به ایالات متحده است.

نیوز مکس را Tauren Dyson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de