اطلاعات وارد شده در کره جنوبی نشان می دهد کسانی که بین سنین 20 تا 29 فوق العاده پخش از coronavirus, Uproxx گزارش شده است.

در کره جنوبی این محدوده سنی است که در واقع این یکی به احتمال زیاد برای دریافت ویروس, Uproxx گفت. فقط بیش از 28 درصد از موارد شده اند در محدوده سنی. وب سایت ذکر شده در گزارش اطلاعات از روزنامه آلمانی Der Tagesspiegel.

و آن را با اشاره به گروه سنی است که به احتمال زیاد به گسترش این ویروس بیشتر در گروه های در معرض خطر. این گزارش گفت: کسانی که بین سنین 20 تا 29 هستند احتمال بیشتری برای شکستن حکومت و معاشرت بیشتر از گروه های دیگر.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که از 508 بیماران شناخته شده اند که در بیمارستان بستری شده است در ایالات متحده آمریکا با coronavirus 38 درصد بین 20 و 54.

گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اشاره کرد که 20 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری و 12 درصد از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه شد بین سنین 20 و 44.

استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت گفت: زمان: “این فقط رفتن به سالمندان است. وجود خواهد داشت از مردم سن 20 به بالا. آنها باید مراقب باشید حتی اگر آنها فکر می کنم که آنها جوان و سالم است.”

Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت بیماری های عفونی رئیس ساخته شده است که درخواست تجدید نظر مستقیم به millennials تپه اشاره کرد.

“مشکل این است که ما نیاز به افراد جوان برای کمک به ما برای محافظت از آسیب پذیر به این دلیل که فردی که جوان می شود آلوده و یا بدون علائم در تمام و یا حتی خفیف از علائم است که فرد را در ادامه این ویروس گسترش در جامعه” Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im