حداقل 200 مهاجران و پناهجویان کشته شده اند یا تجاوز یا شکنجه پس از تبعید و بازگشت به ال سالوادور یک گزارش جدید ادعا می کند.

دیده بان حقوق بشر مستند 138 تبعید اهالی السالوادور به قتل رسیده توسط اعضای باند, پلیس, سربازان جوخه های مرگ و سابق شرکای بین 2013 و 2019. اکثر کشته شدند در عرض دو سال از اخراج توسط ایالات متحده است.

به گزارش “تبعید به خطر: ایالات متحده اخراج سیاست های افشای Salvadoras به مرگ و سوء استفاده” همچنین شناسایی بیش از 70 نفر دیگر بودند که در معرض ضرب و شتم و تجاوز جنسی و اخاذی – معمولا در دست باندهای – یا که رفت از دست رفته پس از بازگشت.

السالوادور, پرجمعیت ترین کشور در آمریکای مرکزی با بیش از 6 میلیون نفر از شهروندان دارای یکی از بالاترین نرخ قتل و خشونت های جنسی با توجه به نگهبان.

تقریبا 11000 نفر ثبت نام کرده بودند از دست رفته در طول دهه گذشته – بیش از تعداد افرادی که ناپدید شده در طول 1979-1992 جنگ داخلی نگهبان گزارش شده است.

تعدادی از اهالی السالوادور فرار افزایش یافت, با متقاضیان پناهندگی در ایالات متحده افزایش تقریبا 1000% در پنج سال به 60 ، 000 در سال 2017, با توجه به U. N. ارقام نگهبان گزارش شده است.

“ایالات متحده شناخته شده به این اتفاق می افتد چرا که این موارد برای عموم گزارش شده و از همه مهمتر به دلیل اهالی السالوادور آن را روشن در برنامه های کاربردی پناهندگی که این خود واقعیت اما این واقعیت نادیده گرفته شده است یا نه معتقد توسط مقامات امریکا” الیزابت کندی همکاری نویسنده این گزارش گفت: نگهبان.

حدود سه چهارم از 1.2 میلیون اهالی السالوادور زندگی در ایالات متحده بدون تابعیت عدم مقالات و یا نگه داشتن یک وضعیت حقوقی موقت ساخت آنها را در معرض اخراج نگهبان اشاره کرد.

بین 2014 و 2018 ایالات متحده اخراج 111,000 اهالی السالوادور و پناهندگی به 18.2 درصد از متقاضیان – پایین ترین نرخ در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im