تشکر. Titus: نوادا آموخته از آیووا قفقاز

نوادا آموخته از اشتباه ساخته شده در طول آیووا قفقاز و نمی خواهد تکرار آن اشتباهات تشکر. دینا تیتوس روز دوشنبه گفت:.

“ما تا به حال به ایجاد برخی از تغییرات” نوادا از حزب دموکرات که پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین گفت: فاکس نیوز’ “امریکا Newsroom.” “در اصل ما از رفتن به رای دادن آنلاین و DNC لغو شد که به دلیل ترس از نرم. ما یاد گرفتیم از آیووا. ما با استفاده از همان نرم افزار. در برخی از مکان های ما با استفاده از قلم و کاغذ و به نظر می رسد که ساده ترین راه برای انجام آن است.”

تیتوس اعتراف کرد که در ابتدا وجود دارد نگرانی در مورد نوادا قفقاز, مجموعه برای, فوریه. 22.

“خوب, نوادا, نیست, آیووا,” او گفت:. “ما آموخته اند از آیووا. ما در حال کار بسیار سخت است. مبارزات بیشتر مردم روی زمین که از آیووا. و بنابراین ما می دانیم که همه از ایالات متحده هستند و ما باید به این کشش. من اعتماد به نفس ما خواهد شد. ما انجام داده ایم این در حالی که برای و می دانم آنچه در آن طول می کشد و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

در همین حال سناتور. برنی ساندرز بود و نمایش خوب در نیوهمپشایر اما نگرانی وجود دارد در نوادا که در آن اتحادیه های کارگری مذاکره برای سال برای کیفیت یا “کادیلاک” برنامه های بهداشتی.

“آنها نمی خواهید برای دیدن یک برنامه رفتن به اثر است که می اندازد که همه تلاش کردن پنجره” گفت: Titus.

او همچنین اظهار نظر در گزارش که ساندرز حامیان حمله دو رهبران نوادا ترین سیاسی قدرتمند اتحادیه کازینو کارگران آشپزی اتحادیه از طریق تلفن تهدید می نامد.

“برخی از برنی حامیان بسیار دور” گفت: Titus. “شما پس از آشپزی و اعضای آنها نمی خواهد آن را درک. آنها قرار داده و از نامه ای گفت که آنها را پشتیبانی نمی کند برنی رویکرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>