تشکر. تد Yoho به نیوز مکس تلویزیون: AOC از سیاست های ‘ناجور دیوانه’

پس از عذرخواهی به ناگهان نزدیک شدن به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., پارچه مبلی. تد Yoho R-Fla., توضیح داد: به نیوز مکس تلویزیون چه او به او گفت: در کاپیتول هیل مراحل.

“من گفت:” شما نمی توانید که نادان و سیاست های خود را در حال ناجور دیوانه'” Yoho گفت: روز چهارشنبه “گرگ کلی گزارش” پس از درخواست او در مورد دفاع از تلاش آمریکایی ها به سرقت نان.

AOC ادعا کرده Yoho به پایان رسید با تماس او را “f***ing b**ch” اما Yoho را تکذیب کرد او با استفاده از این کلمات.

“من عذر خواهی برای اعمال” Yoho گفت: میزبان گرگ کلی. “من نمی توانم عذر خواهی برای چیزی نمی گویم.

“من نمی خواهد به هر عذر خواهی برای من شور و عشق من برای کشور است و من فکر می کنم که چه لطمه می زند زمانی که من مردم دفاع که آنها می خواهند به این کشور پایین است. او سیاست های ضد و نقیض از آنچه در این کشور تاسیس شد.”

Yoho رسمی عذرخواهی آمد روز شنبه در مجلس نمایندگان است.

“من افزایش به عذرخواهی ناگهانی شیوه ای از مکالمه من با همکارم از نیویورک” Yoho گفت. “درست است که ما مخالف سیاست ها و سند چشم انداز برای امریکا اما این بدان معنا نیست که ما باید بی احترامی.

“حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذر خواهی برای خود و سوء تفاهم است.”

تپه گزارش شده بود دو قانونگذاران در پیاده روی مقابل راه در یک مجموعه ای از پله ها که Yoho به نام AOC “نفرت انگیز” بیش از نظرات او در مورد نرخ جرم و جنایت در شهر نیویورک رفتن به دلیل همه گیر و فقر و نه به دلیل عدم انجام ندادی.

Yoho گفت که او “از خود گوشی داشته باشید.” او پاسخ خود را در نظرات “بی ادب” قبل از Yoho شد و سپس گزارش را به نام او expletive.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de