Rep. جودی Hice به نیوز مکس تلویزیون: مرز یک نگرانی با کروناویروس

با پتانسیل گسترده coronavirus در ایالات متحده توجه بیشتر نیاز به پرداخت می شود به “متخلخل مرز” با مکزیک Rep. جودی Hice گفته نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر & Co.” سه شنبه.

“یکی از چیزهایی که وجود ندارد از این گفتگو در حال حاضر ما متخلخل مرز” گرجستان جمهوری خواه گفته نیوز مکس تلویزیون شان اسپایسر. “فقط در ماه گذشته به تنهایی, ما تا به حال یکی دیگر از 36000 نفر در سراسر مرزهای ما. در حال حاضر ما در حال ورود به فصل بهار و تعداد کسانی که قطعا به افزایش است. سپس سوال می شود از نه تنها معمولی امنیت ملی چشم انداز, اما آن را به عنوان مربوط به طور مستقیم به coronavirus آنچه ما انجام برای دفاع از مرز جنوبی?”

او اضافه کرد که او نوشته است نامه ای در این موضوع سعی کنید به جرقه گفتگو و رسیدگی به وضعیت.

در ضمن Hice گفت: دولت خود را از گرجستان تا به حال آن دو مورد اول از coronavirus.

هر دو محدود به همان خانواده و در حال تجربه علائم خفیف او گفت: اما خود بیماری باعث شده است تا نگرانی و برای دولت به عمل.

Hice اضافه شده است که او نیز سوالات در مورد افزایش مقدار پول در نظر گرفته شده برای ملی مبارزه با کروناویروس.

“من فکر کردم آن را بسیار سخاوتمندانه درخواست کرد که تا به حال برای شروع $2.5 میلیارد” گفت: Hice. “فکر اولیه من بود که در آن ما می رویم به صرف $2.5 میلیارد دلار است.”

اما در حال حاضر قیمت در حال بالا رفتن به “جایی در ballpark را از 8 میلیارد دلار و سوالات جدی باید پرسید در مورد جایی که می گذرد پول و که در آن ارقام در حال آمدن از گفت Hice. “چرا ما نمی توانیم فقط به عنوان نیاز مطرح می شود و آدرس و نیاز” گفت: Hice. “من مریض و خسته از گرفتن مالیات دهندگان پول و پرتاب آن را دور جایی که ما حتی نمی دانند که در آن می گذرد.”

او تاکید کرد که او می خواهد به برخورد مسئولانه با کروناویروس اما او فکر می کند که $2.5 میلیارد “احتمالا می تواند انجام این کار است.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im