تشکر. توماس Massie R-Ky., خواستار roll-call برای رای دادن به 2.2 تریلیون دلار محرک بیل و چک کردن در یک خانه به حد نصاب جمعه بود “فوق حساسيت در طول فرایند” Rep. Jodey Arrington, R-تگزاس گفت: به نیوز مکس تلویزیون.

“[Massie شد] pretty تن ناشنوا با توجه به جایی که ما به عنوان یک ملت در تلاش برای زنده ماندن این بحران بی سابقه,” Arrington گفت: روز جمعه “اسپایسر و شرکت.” “و به ارائه بسیار مورد نیاز امداد و زمان را از ذات است و اگر ما در حال رفتن به گزاف گویی و بازیابی هر دو از یک خانواده نظر و کارگران بلکه اقتصاد است.”

آرینگتون آیا موافق این لایحه محرک ممکن است برخی از هزینه های بی فایده اما آن را به ارزش به تأخیر انداختن پول به کارگران آمریکایی و کسب و کار در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“هر زمان که شما این مقدار پول $2 تریلیون ترین ما تا کنون صرف شده در یک زمان و هر زمان که شما در حال حرکت سریع این وجود برای رفتن به زباله تقلب و سوء استفاده بالقوه” او گفت:. “ما قرار داده ایم برخی از guardrails با احترام به خزانه صندوق بازرس کل و وجود نظارت هیئت مدیره. ما فقط نیاز به tightend چیزهایی وجود دارد, دلیل, دوباره, با سرعت بسیار مهم است به ما برگشت دوره نقاهت و بازگشت از این ضربه بزرگ به اقتصاد است.”

آرینگتون آیا اضافه کردن یک رد از خانه دموکراتها تلاش برای مسائل این لایحه با لیبرال موارد دستور کار است که نه آدرس coronavirus بحران مانند هنر و تلویزیون عمومی, پول, اما “ما نمی توانیم صبر کنید برای کامل,” او گفت:.

“در حالی که شرم آور سیاسی و فرصت طلبی مثل من هرگز دیده می شود من قادر به ارسال این به سنا و protract این روند دیگر” Arrington گفت. “ما در حال رفتن به آن را دریافت کند وجود دارد. ما می توانیم هش از طریق آن چیزهایی بعد, و ما باید کمک به مردم آمریکا است.

“که از اهمیت زیادی برخوردار است در حال حاضر.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de