تشکر. جیم اردن به نیوز مکس تلویزیون: ‘ترسناک’ که خواست به چیزی را اشکار فلین

تشکر. جیم اردن R-اوهایو می گوید آن را ترسناک می دانم که دولت اوباما مقامات درخواست و دریافت هویت یک شهروند ایالات متحده ذکر شده در طبقه بندی های خارجی گزارش های اطلاعاتی در طول ریاست جمهوری 2016 گذار.

“این ترسناک است که آنها هستند. شما باید رئیس جمهور رئیس ستاد رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, شما باید مردم را به عنوان نزدیک به رئیس جمهور اوباما به عنوان وجود دارد احتمالا می تواند باشد. و ما باید یک فرصت برای صحبت کردن با این افراد و از آنها بپرسید که چرا در هک شد شما انجام این کار به خصوص در این زمان در قاب” اردن گفت: در طول یک ظاهر نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر & Co.”

این فرد که نامش بود آشکار شد مایکل فلین که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی در اوایل سال 2017 قبل از استعفا پس از گزارش او گمراه معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد تماس تلفنی با سفیر روسیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش ادعا می کنند که دریدن شد مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی بر روی فلین و به طور بالقوه به دام انداختن او.

اردن می گوید: سابق FBI مدیر James Comey است “مخرج مشترک سراسر همه از این.

“او مرد است که مسئول FBI در طول کلینتون تحقیقات مسئول FBI یک زمانی که آنها شروع به تهمت و روسیه تحقیقات ماند بر روی دولت جدید. … جیم Comey مرکزی بازیکن. من امیدوارم که ما یک فرصت برای صحبت کردن با او را دوباره.”

دریدن یک اصطلاح استفاده می شود که هویت یک شهروند ایالات متحده قانونی مقیم و یا نهاد شرکت نشان داد در طبقه بندی گزارش های اطلاعاتی طراحی شده است مورد استفاده قرار گیرد تنها برای امنیت ملی ،

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im