تشکر. جیم بانک ها: نیویورک تایمز داستان در نعمت ممکن است مخاطره نیروهای

تشکر. جیم بانک, R-Ind., گفت: نیویورک تایمز داستان در مورد روس ها ارائه شجاعت به مبارزان طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی ممکن است خطر زندگی در ایالات متحده پرسنل نظامی و مصالحه ملی امنیت آمریکا.

بانک ها ساخته شده نظرات خود را در یک ستون نوشته شده در سه شنبه توسط Fox News.

“این داستان این است که یک معامله بزرگ برای من — آن را شخصی” او گفت:. “من عصبانی که دوستان من در خدمت در افغانستان می تواند به حال یک هدف در پشت خود را. من بیش از 50 خودرو کاروان ماموریت های خارج از محدوده زمانی که من در خدمت 2014-15: ممکن است وجود یک فضل بر سر من.

“پس چگونه ما می دانیم که روس ها پرداخت شد طالب نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی? ما نمی.

“اگر روسیه با قرار دادن نعمت در سربازان آمریکایی سر آنها ریز هر قطعه از شواهد که این اتفاق افتاد به عنوان ما صحبت می کنند. همه به این دلیل که رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن نفس منتقدان در رسانه ها تصمیم به قرار دادن خود و قطع هوش تلاش های جامعه.”

او گفت: به دلیل این روزنامه گزارش جامعه اطلاعاتی “در دست گره خورده است.”

“آنها نمی توانند پیگیری این هوش و یادگیری بیشتر در مورد روسیه عملیات در افغانستان که برگ نیروهای ما در آنجا مستقر هستند در معرض خطر” او اشاره کرد. “بدتر از همه از مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به سازمان اطلاعات مرکزی را Gina Haspel در حال حاضر نیاز به نوبه خود در کل با توجه به توضیح تفاوت های ظریف از امنیت ملی ما فرآیندهای به رسانه ها.”

و او می گوید که او “منزجر” که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خود را از آمریکا زندگی می کند در راه آسیب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>