کالج ها و دانشگاه ها که در حال بستن در پی در سراسر کشور coronavirus اضطراری باید بازپرداخت پول دانش آموزان خود را صرف کرده اند در اتاق و هیئت مدیره پس از آنها مجبور بودن از خوابگاه Rep. لنس Gooden روز جمعه گفت.

“برخی در حال انجام کار درست” تگزاس جمهوری خواه گفت: در فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”. “برخی نمی ساخته شده تا ذهن خود را. امید من این است که آنها را به انجام کار درست و اقدام کنگره لازم است. اگر شما پرداخت هزینه برای اتاق و هیئت مدیره و شما در حال اخراج از خوابگاه خود را تنها حس می کند که شما می توانید که برگشت پول.”

او افزود که هتل ها اغلب بازپرداخت سپرده اما مدارس “لگد زدن به دانش آموزان” و گفتن آنها را آنها خود به خود به طوری که آنها نیاز به استرداد این اتاق و هیئت مدیره هزینه های.

دانش آموزان او اضافه کرد: در حال “آسان به استفاده از” به عنوان آنها اغلب رای نمی دهند و آنها لازم نیست که لابی کار برای آنها به طوری که آنها نیاز به کنگره را به ایستادگی کردن برای آنها.

اکثر کالج ها و دانشگاه ها منتقل شده اند به ارائه کلاس های آنلاین تنها به دلیل این بیماری همه گیر از جمله دانشگاه واشنگتن دانشگاه ایالتی اوهایو دانشگاه هاروارد دانشگاه هوفسترا دانشگاه, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, دانشگاه کلمبیا و دانشگاه پرینستون.

“این چند هفته گذشته بوده است یادآور قدرتمند چقدر ارتباط ما به یک دیگر — و چگونه انتخاب های ما امروز تعیین گزینه های ما فردا” دانشگاه هاروارد, رییس جمهور, Lawrence S. Bacow گفت: در یک اطلاعیه در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de