تشکر. Gohmert Derides Dems’ ‘بی مزه ترس از COVID-19 مرگ

Rep. کابل R-تگزاس روز جمعه ranted علیه دموکراتیک پیشنهاد اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری بیش از یک “بی مزه” ترس از مرگ.

در یک خانه طبقه سخنرانی دراز وشدیداللحن, Gohmert گفت: این حرکت را نقض قانون اساسی است.

“شما نمی توانید با تصویب یک لایحه در این طبقه با پروکسی و آن را تایید کرد مگر اینکه شما تغییر قانون اساسی و این آن را انجام نمی,” او نعره میکشید. “در حال حاضر برخی در اینجا می گویند” اما اگر آن را موجب صرفه جویی در یک زندگی, آن را به ارزش آن است. چگونه در مورد میلیون آمریکایی که گذاشته زندگی خود را برای یک بی مزه ” آه شاید ما باید ترس ما ممکن است چیزی و می میرند.’ آنها نمی که در آنفلوآنزای اسپانیایی روز آنها آن را انجام نمی در جنگ داخلی اما در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ؟ بیا.”

Gohmert با اشاره به قانون اساسی بند روشن است که رسیدن به حد نصاب در مجلس تشکیل شده است توسط اکثریت اعضای آن در حال حاضر است.

خانه کمیته قوانین صندلی Rep. جیم مک گاورن D-Miss., که به سادگی پیشنهاد تحت فشار قرار دادند.

“اوه خدای من” مک گاورن گفت: پس از سخنرانی در دفاع از این پیشنهاد را در قانون اساسی این تپه گزارش شده است.

“نجیب زاده با اشاره به آنفلوآنزای اسپانیایی. اجازه دهید من فقط می گویند: که یک نمونه از چیزی است که ما می خواهم به آرزوی,” McGovern اضافه شده است. “کنگره واقع فلج. پس لطفا بیایید واقعی در اینجا.”

آمریکا گذاشته اند یک طرح که در آن وجود ندارد و قانونگذاران می تواند اجازه همکاران در مجلس مجلسی بازیگران کف رای را از طرف خود و اجازه می دهد تا کمیته برای انجام جلسات و رسوبات و نشانه های از قانون و دور از واشنگتن در طول COVID-19 بحران است.

جمهوری خواهان تمسخر این طرح به عنوان یک “رها کردن کشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im