Rep. دبی لسکو, R-Ariz., می شود جای تعجب نیست برای دیدن خانه دموکرات فشار دیگری برای استیضاح اقدام به عنوان به زودی به عنوان او تبرئه شده است توسط سنا در روز چهارشنبه او به نیوز مکس تلویزیون.

“آنها در حال حاضر پشتیبانی استیضاح قبل از تماس اوکراین و پس از آنها بوده ام به دنبال هر چیزی و همه چیز را به استیضاح رئیس جمهور” لسکو یکی از خانه, اعضای, رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح تیم گفت: “نیوز مکس در حال حاضر” میزبان جان بچمن. “آن را نمی خواهد تعجب من یک تک بیت که پس از رئیس جمهور تهمت تبرئه شده است [روز شنبه] خانه را شروع همه را دوباره و دوباره.”

لسکو افزود: این خانه تا به حال بار اثبات برای اثبات آن مورد اما “حتی نمی آیند.”

او همچنین احساس, خانه, استیضاح مدیر تیم تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا و قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler, D-نیویورک شد “نوع سرزنش سناتور” و این که نمی تواند بیش هست.

“من امیدوارم که مردم آمریکا این را ببینید برای آنچه در آن است,” او گفت:.

لسکو همچنین اظهار نظر در آیووا شمارش آرا افتضاح از دوشنبه شب برچسب آن را به عنوان یک “کل فاجعه است.”

“من فقط می خواهم” من از رفتن به رختخواب و دیدن اگر وجود دارد هر گونه نتایج جستجو در صبح,'” او اظهار نظر. “و سپس ما هنوز هم لازم نیست که چه چیزی داریم 62 درصد آرا.”

لسکو اضافه شده او را از نزدیک گوش دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه برای دیدن اگر او طول می کشد یک بیت از “یک ضربت در دموکرات” و او حدس می زنم این است که او را “فقط یک کمی.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im