تشکر. دن Crenshaw به نیوز مکس تلویزیون: ما نوآوری کمک Coronavirus پاسخ

گسترده و در سطح جهانی COVID-19 تست ظرفیت و ایالات متحده میزان موفقیت در صرفه جویی در زندگی در میان جهانی coronavirus همه گیر شده اند و در نتیجه سرمایه داری آمریکایی و نوآوری با توجه به Rep. دن Crenshaw, R-تگزاس در Newsmax تلویزیون.

“شما می دانید آن را به ارزش اشاره به این که در بیمه پزشکی کشور – بر اساس سرانه و این مهم آمار به تمرکز بر روی آنها به مراتب کمتر سفارشات از قدر کمتر, تعداد تخت, پنکه, چیزهایی مانند این که” Crenshaw گفت روز دوشنبه “گرگ کلی گزارش.”

“ما باید به مراتب بیشتر است. ما باید به مراتب بیشتر از ظرفیت در این کشور به دلیل ما در سیستم بهداشت و درمان.”

Crenshaw اذعان ایالات متحده بهداشت و درمان هنوز حکم اصلاحات به دلیل “کامل نیست” اما می گوید سرمایه داری قرار داده است امریکا در این موقعیت به سطح جهانی بهداشت برای شهروندان و رهبران جهان در تکنولوژی پزشکی و.

“است که یک اثر بزرگ بر ما ظرفیت های نوآورانه و ما به طور کلی ظرفیت را در یک بیماری همه گیر مانند این” Crenshaw گفت کلی. “و ما میخوایم صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند که ما در بهداشت و درمان بیشتر است.”

Crenshaw نویسنده از “شکیبایی: آمریکا انعطاف پذیری در عصر خشم” و اظهار تاسف زمان کتاب خود را به نسخه های اخیر اما گفت که این زمینه را فراهم می کند برخی از دامنه برای چه این همه گیر باعث شده است که به طور کلی سوء تعبیر از ایالات متحده پاسخ.

جمهوری خواهان را به راه حل های داغ دکمه دموکراتیک دستور کار موارد مانند سبز جدید مقابله و بهداشت و درمان اصلاحات Crenshaw اضافه شده است.

“در آینده من فکر می کنم جمهوری خواهان نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که بسیاری از رای دهندگان مستقل در مورد مراقبت بیش از حد” Crenshaw گفت. “ما باید به راه حل برای کسانی که همه چیز ما انرژی و محیط زیست سوالات بهداشتی ما سوال است.

“این چیزی است که بسیاری از مردم می خواهید به شنیدن در مورد, و حدس بزنید چه, ما باید راه حل های محافظه کار به آن چیزهایی است که نمی خراب کردن دشمن و قرار نیست ما در یک وحشتناک بیمه پزشکی نوع از جهان است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

is.gdv.gdv.htclck.rutny.im