تشکر. کالین پترسون باعث می شود آن را رسمی: او به دنبال یک 16th اصطلاح

در کنگره ایالات متحده کالین پترسون روز جمعه گفت که او به دنبال انتخاب مجدد در هفتمین کنگره منطقه به طور رسمی تنظیم صحنه برای چه چیزی می تواند یکی از مهمترین و به شدت مورد بحث و مجادله خانه نژادها در کشور در این سال است.

“این نبود آسان تصمیم برای من چون کشور ما است به طوری قطبی در حال حاضر, اما آن را نیز به همین دلیل من می خواهم به درخواست رای دهندگان غربی مینه سوتا به حمایت از من دوباره” پترسون گفت: در بیانیه ای اعلام کرد برنامه های خود را بعد از ظهر جمعه. “هیچ چیزی نمی تواند مثل من در سمت چپ در کنگره است. روستایی دموکرات ها هستند و چند دور بین و من نگران هستم که روستایی امریکا گرفتن پشت سر گذاشت.”

15-دوره کنگره برای اولین بار انتخاب شد در سال 1990 و صندلی خانه کارگروه کشاورزی. روز جمعه گفت که علاوه بر کشاورزی و او می خواست به تمرکز بر روی “کمک به ما روستایی امکانات مراقبت های بهداشتی کاهش نرخ بهره در بدهی وام دانشجویی, مراقبت از جانبازان ما و اطمینان ما جاده های خوب و خوب دسترسی پهن باند در سراسر مینه سوتا روستایی.”

پترسون مواجه است آنچه که بسیاری از تحلیلگران قاضی خود را به عنوان توانمند ترین رقیب و در عین حال در سابق مینه سوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. میشل Fischbach که فرود حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته.

هر چند پترسون است که در میان بیشتر محافظه کار دموکرات ها در کنگره — برخلاف حزب با رای دادن به تفنگ و حقوق برابر impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن — منطقه خود را به طور فزاینده کج به سمت راست. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه با 31 امتیاز در سال 2016.

که حساب دیفرانسیل و انتگرال به همراه Fischbach ورود به مسابقه در پاییز گذشته باعث شده است تا کارشناسان به قضاوت این مسابقه به عنوان یکی از حدود ده “tossup” رقابت برای کرسی های برگزار شده توسط دموکرات ها در سال 2020 است. پترسون است که تنها در مینه سوتا کنگره صندلی دموکرات یا جمهوری خواه در حال حاضر تلقی یک “tossup” توسط آشپز سیاسی گزارش.

Peterson’s ریاست خانه کارگروه کشاورزی خواهد بود به احتمال زیاد یک ستون از انتخاب مجدد او تلاش چیزی مینه سوتا DFL حزب رئیس Ken Martin اشاره به در یک بیانیه جشن پترسون تصمیم جمعه.

“حالا بیشتر از همیشه کشاورزان ما نیاز به یک جنگنده در گوشه و هیچ جنگنده بهتر برای کشاورزان و بیشتر مینه سوتا از نماینده کالین پترسون” مارتین گفت.

دیو هیوز, نیروی هوایی ایالات متحده جانباز از کارلستاد, Minn., که ناموفق به چالش کشیده پترسون دو بار قبل از, است, نیز در حال اجرا است. دیگر رقبا هستند Noel Collis, یک متخصص گوارش از آلبانی, Minn.; جوئل نواک یک کهنه سرباز ارتش از اسکندریه و Jayesun شرمن, یک کشیش در Windom, Minn.

پترسون اعلام در آمد نزدیک به دو ماه بعد از وعده داده شده. جلوتر از جو بایدن قاطع سه شنبه پیروزی در مینه سوتا پترسون علنا تایید معاون رئیس جمهور سابق پس از وزیر بهداشت ، ctq کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

Fischbach انتخاباتی و دیگر جمهوری خواهان از نزدیک به تماشای این مسابقه به دنبال کراوات سگ آبی دموکرات به پیشرفته تر برنامه از مجلس نانسی پلوسی و دانشجویان سال اول مجلس مانند Ilhan عمر و اسکندریه Ocasio-کورتز.

Fischbach بود باارزش جذب ملی حزب جمهوری خواه کمیته کمپین که در کنگره ایالات متحده تام Emmer, R -, Minn. آگهی های. حتی قبل از پترسون اعلام شده رسمی جمعه کمیته ساخته شده درخواست تجدید نظر گسترده به ناروا هواداران که قبلا حمایت پترسون.

“این است که قطعا یک مسابقه و این است که قطعا در رادار ما” گفت: Carly کانزاس سخنگوی این گروه است. “ما به دنبال به جلو به کالین پترسون از این واقعیت است که او رای دادند و در برابر رئیس جمهور تهمت 75 ٪ از زمان در این منطقه که [تهمت] را به دست آورد.”

Fischbach مطرح $364,000 برای سه ماهه آخر سال 2019 — یک رکورد مسافت برای یک جمهوری خواه نامزد در سال است. پترسون در مقابل مطرح $157,725 میان سیاستهای خود در انتخابات آینده است.

اصلاح: یک تیتر در نسخه های قبلی این مقاله misstated چگونه بسیاری از نظر Rep. کالین پترسون خدمت کرده است: او در 15 مدت و به دنبال یک 16th.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im